Arsenal – Manchester Utd. 0:0 (kon.) | Newcastle – Tottenham 0:4 (kon.) | Stoke – Swansea 1:1 (kon.)
Fulham – Liverpool 2:3 (kon.)
Stoke City
1:1 (1:0)
Swansea City
Středa 12.02.2014, 21:00 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League

Utkání končí, stejně jako v první vzájemném zápase této sezóny, nerozhodně. Stoke šlo v první půli do vedení, hosté ze Swansea na to zareagovali ve druhém poločase, kdy vyrovnali na konečných 1:1. Kromě dvou branek jsme viděli pár zajímavých momentů, ale jinak dnešní zápas nebyl ničím výjimečný. To je z dnešního programu Premier League vše, dobrou noc. (22:54:49)

90+3
    Zápas může opět pokračovat.

90+2
    V pokutovém území Swansea zůstává ležet Caňas a hlavní sudí povolává lékaře. Domácím se to pochopitelně vůbec nelíbí.

90
    Stoke se nadechuje k závěrečnému náporu. Domácí mají k dispozici ještě 4 nastavené minuty.

90
    Swansea naposledy vystřídala. Brittona nahradil Amat.

89
    Po Emnesově zaváhání střílel Assaidi, jenže branku Swansea minul.

88
    Adam poté ještě zahrával rohový kop, jenže domácí borci toho nedokázali využít.

88
    Domácí a zejména Peter Crouch se hodně zlobí na hlavního sudí, který podle nich měl odpískat pokutový kop. Crouch si za kritiku vysloužil žlutou kartu.

86
    Z následného rohu se málem do šance dostal překvapený Bony, ale gólman Stoke nakonec celou situaci vyřešil ke spokojenosti domácího mužstva.

86
    De Guzmán prověřil z dobrých pětadvaceti metrů pozornost Begoviće a ten musel vystřihnout parádní zákrok!

84
    Brittonův střílený centr propadl až k Emnesovi na druhé straně a ten začíná další postupný útok Swansea.

82
    Další střídání hostujícího celku odnesl Dyer, který přepouští své místo Emnesovi.

81
    Další standardku v podání Adama chytá pozorný Vorm.

81
    Nyní jsou na řadě domácí hráči. Těm se však nedaří proniknout před brankáře Swansea tak, jak se to na druhé straně povedlo Bonymu.

78
    Dva centry do pokutového území Swansea byly neúspěšné, při tom druhém byl Crouch bráněn hodně důsledně, možná až za hranicemi pravidel.

77
    Hosté totálně vyšachovali obranu Stoke, Bony se ocitl sám před brankářem, kterého sice překonal, ale jeden z domácích obránců vykopl míč z brankové čáry! Swansea se marně dožadovala odpískání gólu.