Chelsea – Everton 1:0 (kon.) | Arsenal – Sunderland 4:1 (kon.) | Cardiff – Hull City 0:4 (kon.)
Manchester City – Stoke 1:0 (kon.) | West Brom – Fulham 1:1 (kon.) | West Ham – Southampton 3:1 (kon.)
Crystal Palace – Manchester Utd. 0:2 (kon.)
West Bromwich Albion
1:1 (0:1)
Fulham FC
Sobota 22.02.2014, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:57:17)

Dnešní utkání je u konce a nakonec se oba týmy rozchází smírně po remíze 1:1. Hosté téměř celou druhou půli bránili "hubené" vedení, ale WBA bylo lepší. Gólově se prosadil za domácí tým střídající Matěj Vydra a byť to bylo "až" v 86. minutě, domácí se ještě pokoušeli o vstřelení vedoucí branky, což se nakonec nepovedlo.

Zákroky brankáře Bena Fostera – 2.

Zákroky brankáře Maartena Stekelenburga – 4.

90+4
    Poslední vteřiny dnešního utkání.

90+2
    Anichebe vybojoval rohový kop z pravé strany, další šance WBA na vstřelení vítězné branky.

90+1
    Žlutou kartu dostává Victor Anichebe (West Bromwich Albion).

90+1
    Sudí nastaví čtyři minuty.

90
    Je tu poslední minuta dnešního utkání, stav stále nerozhodný.

88
    Foster odkopává od brány a domácí cítí šanci!

87
    Tak Matěj Vydra se nakonec dokázal po svém příchodu na hřiště gólově prosadit!

86
    West Brom právě vstřelil branku!
    MATĚJ VYDRA se dostal ke střele uvnitř pokutového území a doslova propálil skvělého Stekelenburga, který sice chytil míč, ale ten mu nakonec vypadl z náruče a doputoval za brankovou čáru.

86
    Žlutou kartu dostává Scott Parker (Fulham FC).

85
    Hosté drží míč na polovině WBA, to je z pohledu udržení těsného náskoku to nejlepší.

84
    Ne, standardní situace se dnes domácímu týmu vůbec nedaří.

83
    Další roh pro WBA, tak vyjde to již nyní?

81
    Domácí rozehráli z pravé strany, ale celá akce končí skvělým zákrokem Stekelenburga.