Chelsea – Everton 1:0 (kon.) | Arsenal – Sunderland 4:1 (kon.) | Cardiff – Hull City 0:4 (kon.)
Manchester City – Stoke 1:0 (kon.) | West Brom – Fulham 1:1 (kon.) | West Ham – Southampton 3:1 (kon.)
Crystal Palace – Manchester Utd. 0:2 (kon.)
West Ham United
3:1 (2:1)
Southampton FC
Sobota 22.02.2014, 16:00 • Upton Park, London • Anglická Premier League

Máme za sebou dnešní utkání. To bylo pro hosty velmi kruté. Celý druhý poločas totiž byli lepším týmem, ale nedokázali se gólově prosadit. Domácí proměnili svou jedinou šanci v druhém poločase, a tak dnešní zápas vyhrávají 3:1. Dnes můžeme přesně vidět, jak dokáže být sport krutý. Loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne. (17:53:24)

90+2
    Další velká šance hostů. Ramírez dostal skvělý pas a šel sám na San Miguela. Brankář West Hamu ho skvěle vychytal!

90+2
    Trenér Southamptonu Pochettino jen nevěřícně kroutí hlavou.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty nad rámec.

90
    Další šance hostů. Ramirézova střela byla ještě tečována a šla těsně nad branku.

89
    K volnému přímému kopu se postavil Ramírez. Jeho střela jen těsně minula pravou tyč San Miguelovy branky!

88
    Volný přímý kop ze dvaceti metrů pro Southampton.

87
    A v závěru utkání přišla první karta. Tu vyfasoval hostující kapitán Lallana.

86
    Hosté se nevzdávají a stále bojují!

86
    Střela Rodrigueze zpoza vápna jen těsně minula levou tyč.

84
    Na centr z rohového kopu nejvýše vyskočil Fonte. Jeho hlavička mířila nad branku.

84
    Rohový kop pro Southampton.

83
    Ward-Prowse se dostal ke střele zhruba ze třiceti metrů. Ta mířila mimo branku a byla spíše taková propagační.

81
    Z rohového kopu si však hosté nic nevytvořili, stále jsou ale u míče.

80
    Kapitán hostů Lallana se dostal k míči ve vápně a vypálil po zemi k levé tyči. San Miguel vyráží jeho střelu na roh.

79
    Diamé se dostal k míči a vypálil zhruba ze třiceti metrů. Jeho skvělá střela nakonec skončila na břevnu!

78
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Morgan Schneiderlin, přichází James Ward-Prowse.

78
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Rickie Lambert, přichází Sam Gallagher.