Marseille – Lorient 1:0 (kon.) | Bastia – Saint-Étienne 0:2 (kon.) | Bordeaux – Évian TG 2:1 (kon.)
Guingamp – Nice 1:0 (kon.) | Montpellier – Ajaccio 2:0 (kon.) | Valenciennes – Sochaux 2:2 (kon.)
Girondins Bordeaux
2:1 (0:0)
Évian Thonon Gaillard
Sobota 22.02.2014, 20:00 • Stade Jacques Chaban-Delmas, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera. (21:58:38)

Červené karty: 0 – 0

To co nepřinesl poločas první, přinesla půle druhá a to koření fotbalu branky. nejprve se po odraženém míči ve vápně prosadil Faubert. Domácí to poadilo na koně a měli i další příležitosti, ovšem Hansen držel svůj tým. Postupem času Évian vyrovnal hru a dostával se stále častěji před Carrassa až se z ničeho nic povedlo nejlepšímu střelci hostů Bérigaudovi vyrovnat. To s domácími na chvíli zamávalo. Ovšem za zhruba deset minut Sertic kopal roh. Saivet si naběhl do vápna a rozjásal domácí fanoušky v hledišti podruhé. Na tuto trefu již hosté nenašli odpověď, ač se o ni vehementně snažili.

90+3
    Ofsajd hostů zastavil jejich další průnik.

90+3
    Na začátku poslední minuty se před branku dral Sougou, ale domácí obrana si jeho průnik pohlídala a bude se kopat od branky, kterou hájí Carraso.

90+2
    A také se tak zatím děje, mají míč ve středu hřiště na svých kopačkách.

90+1
    Poprvé se faulem prezentoval N'Sikulu, na středovém kruhu pak jeho další kolega. V obou případech to domácím nevadí, jistě budou tahat čas.

90+1
    Hlavní sudí nám nastaví hru o další 3 minuty.

90
    Běží poslední minuta druhé půle.

90
    Ten nejprve domácí obrana odehrála, jenže pouze Angoulovi, který bez přípravy vystřelil. Jeho střela mířila do míst, kde stál připravený Carrasso.

89
    A dokonce vybojovali rohový kop.

89
    Hostům se krátí čas na vyrovnání, ale již jsou před šestnáctkou Bordeaux.

88
    Jeho dlouhý nákop našel Hoaraua, jenže v ofsajdu. Míč se vrací na polovině Évianu hostům.

87
    I Carrasso se zapojil do hry, pře mu přihrávku nasměroval jeden z jeho kolegů z obrany.

87
    Nadějně vyhlížející centr ve vápně minuly dvě hlavy hostujících hráčů. To umožnilo domácím odkopnout míč daleko od vlastní branky.

86
    Centr zleva do vápna dolétl, ale tam již byla připravená hostující obrana místo útočníků Bordeaux.

85
    Domácí si zatím hlídají své vedení. Poctivou hrou v obraně.

84
    Hosté začínají otevírat obranu, a že ji tedy mají pořádně rozevřenou, jenže Hoarau si nepřihrál s nikým ze spoluhráčů a vracející se Barbosa jej odzbrojil.