Liberec – Olomouc 2:2 (kon.) | Slovácko – Slavia 2:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:2 (0:2)
SK Sigma Olomouc
Sobota 22.02.2014, 13:00 • Stadion U Nisy (UMT), Liberec • Celostátní liga staršího dorostu

Liberečtí ve druhém poločase přidali na aktivitě a odměnou jim byly dvě branky. Celky se tak rozcházejí zaslouženou remízou. (15:00:03)

90+1
    Liberec střídá, místo Davida Řeháka nastoupil Jakub Barac.

90
    Nastavují se tři minuty.

86
    Hosté střídají, Filipa Žáka zastoupí Dominik Fišer.

85
    Buchvaldek mohl zkompletovat hattrick, po rohu hlavičkoval do břevna! Následnou dorážku Zoul kryje.

80
    Liberec právě vstřelil branku!
    Neuer si vybral další slabý moment a Slovan vyrovnává! Snadný míč vypadl gólmanovi před sebe, kde už měl MIROSLAV KUKLA velmi snadnou úlohu dorazit balon za ležícího brankáře.

75
    Oba týmy střídají. Za domácí odešel Lukáš Kaiser, jehož nahradil Miroslav Kukla, na druhé straně odchází Martin Banovec a naskakuje Vojtěch Stanečka.

74
    Přímý kop Kalvacha z nadějné pozice měl sice správný směr, ale malou razanci, končí proto pouze v Zoulově náruči.

68
    Jemelka vypálil asi z dvaceti metrů a nadělal Zoulovi pořádné starosti, nakonec však brankář dokázal míč vyrazit.

63
    Domácí snižují, brankář Neuer podběhl Kaiserův centr a ONDŘEJ BLÁHA míč nasměroval do prázdné branky.

62
    Za zákrok na polovině hřiště dostal Dominik Šustr žlutou kartu.

61
    Obrovská šance domácích, po střele Davida Řeháka zaduněla tyč.

59
    Knejzlík napřáhl uvnitř šestnáctky a gólmana by pravděpodobně překonal, kdyby střelu obětavě nezblokoval obránce Řehák.

51
    David Řehák napřáhl zpoza vápna, brankář Neuer se musel pořádně natahovat, aby míč vyrazil.

46
    Domácí střídají, místo Matěje Zitky naskočil do druhé půle Radek Pospíšil a místo Šimona Otty nastoupil Martin Čuřík.

46

V první půli byla k vidění vyrovnaná hra, ani jeden z týmů neměl vyloženě navrch. Olomouc však prokázala větší produktivitu, dvakrát se trefil Lukáš Buchvaldek, zatímco největší šance domácího Kasteloviče skončila pouze na tyči. Liberec tak bude muset ve druhém poločase pořádně zabrat, pokud dnes chce bodovat.