Évian TG – Nantes 2:0 (kon.)
Évian Thonon Gaillard
2:0 (0:0)
FC Nantes
Pátek 28.02.2014, 20:30 • Parc des Sports, Annecy • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:23:07)

Dnešní utkání končí vítězstvím domácího týmu 2:0, když obě branky padly až ve druhém poločase. Nejprve se prosadil v 61. minutě Barbosa, kterého parádně vysunul za obranu Nantes přesným pasem Sorlin. Na konečných 2:0 pro Évian upravil o čtvrt hodiny později Wass. Hosté si dnes vypracovali celkem dvě dobré gólové šance, ale ani z jedné se jim skórovat nepodařilo a bez gólů se dnes prostě vyhrávat nedá. Byť se zdálo, že hostům v samém závěru zápasu rozhodčí upřel pokutový kop.

90+5
    Tak ještě hosté rozehráli rohový kop z pravé strany, ale domácí odvrací.

90+4
    Probíhají poslední vteřiny nastaveného času.

90+2
    Bessat nezvládl přihrávku z levé strany a hosté se připravují o jednu z posledních možností o zkorigování skóre.

90+1
    Odkop od branky Nantes, bránící Mongongu zahrál raději do autu, aby nepustil soupeře do brejku.

90+1
    Ano, tak nakonec ještě čtyři minuty budeme sledovat marné snažení hostů o vstřelení branky.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, ale je jasné, že sudí bude nastavovat.

88
    Daniel Wass sice ztratil míč na půli Nantes, ale domácí nepustili soupeře do protiútoku.

88
    Hosté drží míč na půli Évianu, Djilobodji nakopává míč k vápnu Évianu.

87
    Zahrozili i hosté, kterým ale dnes není gól přán, Izraelec Schechter sice již seděl na malém vápně, přesto ještě dokázal vystřelit, Hansen chytá.

86
    Po levé straně se s míčem u nohy řítí Benezet, který posléze přihrává do vápna, kde se Bérigaud o chvíli nedostává do zakončení!

85
    D. Koné fauluje v hlavičkovém souboji u vápna Nantes a hosté si mohou oddechnout.

84
    Domácí nyní jasně lepší, hosté se urputně brání na vlastní půli.

81
    Střídání v týmu Évian Thonon Gaillard: ze hřiště odchází Cédric Barbosa, přichází Nicolas Benezet.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního utkání a hosté prohrávají již o dva góly, to vypadá hodně beznadějně.

78
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Lucas Deaux, přichází Jordan Veretout.

77
    Évian právě vstřelilo branku!
    A byť míč ještě museli domácí o něco posunout, trefuje se nakonec DANIEL WASS parádně, míč míří přes zeď ke vzdálenější tyči, parádně kopnutá standardka, domácí vedou již o dva góly.