Everton – West Ham 1:0 (kon.) | Fulham – Chelsea 1:3 (kon.) | Hull City – Newcastle 1:4 (kon.)
Stoke – Arsenal 1:0 (kon.) | Sunderland – West Brom 2:0 (kon.) | Southampton – Liverpool 0:3 (kon.)
Everton FC
1:0 (0:0)
West Ham United
Sobota 01.03.2014, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League

Everton nakonec bere tříbodový zisk zásluhou jediné branky Lukaka z 81. minuty. Což o to, Everton měl po celou dobu zápasu více ze hry a vítězí zaslouženě. West Ham ale nebyl zase tak daleko od ubráněné remízy. (17:53:27)

90+2
    West Ham se snaží ještě zabojovat v útoku, ale čas mu ubývá velmi rychle...

90+1
    Baines (EVE) obdržel žlutou kartu.

90
    Sudí Moss prodlužuje druhý poločas o tři minuty.

89
    Barkley se příliš nerozpakoval a pálil z první možné pozice. Míč končí v zámezí.

88
    Everton rohový kop příliš nezvádl a nyní se zatahuje do obrany.

87
    Baines bude zahrávat další rohový kop pro Everton po zákroku Reida.

86
    Domácí nadále bojují, do útoku ae už nechodí v tolika hráčích a dávají si pozor také na defenzivní hru.

85
    Everton naposledy střídal. Naismitha nahradil Barkley.

84
    Everton je na koni a snaží se přidat druhý gól. I fanoušci doslova vybláznili svůj domácí soubor k maximálnímu výkonu.

83
    Lukaku mohl navýšit vedení Evertonu, ale zblízka branku přestřelil!

82
    West Ham inkasoval zrovna v pasáži hry, ve které působil velmi dobrým dojmem. Velká škoda pro hostující celek.

81
    Everton FC právě vstřelil branku!
    Domácí se přece jen v závěru utkání dostávají do vedení. Přízemní centr zpracoval ve vápně ROMELU LUKAKU a střelou z první poslal míč ke vzdálenější tyči – 1:0.

80
    West Ham střídal, Demela nahradil na trávníku Reid.

78
    Carrol byl faulován, u míč tak zůstane West Ham. Celá situace se obejde bez karty.

77
    Tahle standardka se hostům vůbec nepovedla, míč sice přeletěl zeď, ale nakonec i branku, a tak Howard nezasahoval.

76
    McCarthy fauloval, WHU bude zahrávat standardku.

75
    West Ham každopádně ve druhém poločase předvádí lepší hru, než tomu bylo v první půli. I díky aktivitě Carrola, který je hodně na trávníku vidět.