Everton – West Ham 1:0 (kon.) | Fulham – Chelsea 1:3 (kon.) | Hull City – Newcastle 1:4 (kon.)
Stoke – Arsenal 1:0 (kon.) | Sunderland – West Brom 2:0 (kon.) | Southampton – Liverpool 0:3 (kon.)
Stoke City
1:0 (0:0)
Arsenal FC
Sobota 01.03.2014, 16:00 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League

Z mé strany je to pro dnešek vše. Budu se na Vás těšit u dalších fotbalových přenosů na našem serveru, s přáním hezkého večera se loučí Jiří Čihák. (18:02:25)

Fotbalisté Stoke City opět dokázali eliminovat hru velkého favorita. Po Chelsea a Manchesteru United si připsali cenný skalp druhého Arsenalu, pro který je výsledek z Britannia Stadium velkou komplikací v honbě za ligovým titulem. Dnešní zápas rozhodla 76. minuta, kdy po ruce Laurenta Koscielného proměnil nařízenou penaltu Jonathan Walters. Svěřencům Marka Hughese se podařilo výborně ubránit ofenzivní hráče „Kanonýrů“ a po zásluze ukořistili tři body.

90+5
    Za zdržování hry viděl žlutou kartu Peter Crouch.

90+4
    Yaya Sanogo měl na kopačce vyrovnání! Oxlade-Chamberlain mu přihrál z pravé strany, francouzský mladík ovšem skákavý míč napálil pouze vysoko nad branku.

90+4
    Arsenal opět vybojoval míč a bude se pokoušet o vyrovnání.

90+2
    Mike Jones odpískal faul Giroudovi, ten je v závěru zápasu pořádně frustrovaný.

90+2
    Begović si došel pro centrovaný míč, nyní už jsou ovšem u míče opět hosté.

90+1
    Gibbs centroval do vápna. Walters míč odvrátil do autu, Arsenal obléhá pokutové území domácích.

90+1
    Mike Jones nastavil pět minut!

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby. Arsenal útočí na vyrovnání, fotbalisté Stoke se ale brání skvěle.

88
    Mark Hughes střídá, ze hřiště stáhl Arnautoviće, kterého nahradil Etherington

86
    Chamberlain přihrával pod sebe na Girouda, jeho střela ovšem neměla dostatečnou razanci.

86
    Artetovu ránu zablokoval obranný val domácích.

84
    Giroud byl faulovaný Cameronem na hranici pokutového území. Pro Arsenal se rýsuje výborná možnost.

83
    Özil si narazil s Giroudem a z levé strany zkusil vystřelit na zadní tyč, Begovićovu branku minul jen těsně.

81
    Sanogo nahradí na závěrečné minuty Jacka Wilshera.

80
    Do konce utkání zbývá deset minut, v dresu Arsenalu se připravuje ke střídání Yaya Sanogo, který půjde v závěru podpořit ofenzivu.