Dortmund – Norimberk 3:0 (kon.) | Leverkusen – Mohuč 0:1 (kon.) | W. Brémy – Hamburg 1:0 (kon.)
Augsburg – Hannover 1:1 (kon.) | Braunschweig – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Bayern – Schalke 5:1 (kon.)
Borussia Dortmund
3:0 (0:0)
1. FC Norimberk
Sobota 01.03.2014, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga

Je dobojováno. Druhá půle měla plynulý průběh, hlavní sudí nenastavil ani minutu. Poločas naprosto ovládla Borussia, která díky brankám Hummelse, Lewandowského a Mchitarjana zvítězila jednoznačně 3:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nasledanou!

Střely na branku: 17:3 (17:23:54)

89
    Hloušek se natahoval po dlouhé přihrávce, která ale skončila pouze na kopačkách domácího brankáře.

87
    Nürnberg drží balon na kopačkách, hostující celek působí již velmi odevzdaným dojmem.

85
    Domácí střídají. Místo Mchitarjana nastupuje na trávník Jojić.

83
    Dortmund právě vstřelil branku!
    Fantastická akce na jeden dotek v podání domácí družiny. Na konci celé spolupráce byl HENRIK MCHITARJAN, který pohodlně umístil míč k levé tyči.

80
    Tempo utkání pomalu upadlo, ani jedno z mužstev se již nežene do přílišných ofeznivních činností. Zdá se, že o vítězi je rozhodnuto.

78
    Hosté střídají. Místo Frantze naskočí do hry Stark.

77
    Hloušek se po dobré kombinaci dostal ke střele, která ale byla vyslána ze značného úhlu. Schäfer ji tak poměrně v poklidu vyboxoval.

75
    Ve středu pole leží s bolestivou grimasou Ondřej Petrák. Zranění ale není vážné, zadák Nürnbergu se zanedlouho zapojí do hry.

73
    Sahin se ocitl ve velmi dobré pozici, avšak z hranice velkého vápna nechal vyniknout Schäfera, který předvedl učebnicovou robinsonádu.

71
    Domácí střídají. Místo Aubameyanga naskočí do hry Hoffman.

70
    Dortmund v poklidu kombinuje ve středu hrací plochy. Pokud Nürnberg nezlepší svůj výkon, bude mít problémy.

68
    Schmelzerův centr odhlavičkovala hostující defenziva na rohový kop, který ale Schäferovi příliš vrásek na čele nepřidělal.

66
    Borussia naprosto kontroluje hru, druhá půle je v režii svěřenců Jürgena Kloppa. Nürnberg se prakticky nedostal do výraznější střelecké pozice.

64
    Domácí navyšují svůj náskok. ROBERT LEWANDOWSKI obdržel od Mchitarjana ideální pas, který zužitkoval milimetrovou ranou k pravé tyči. Nürnberg to již bude mít velice složité.

63
    Domácí stále pokračují v aktivním napadání, o další založení ofenzivy se pokoušel Schmelzer. Ofenzivně založený zadák ale nepřihrál přesně.

61
    Hosté posílají na trávník čerstvé síly. Místo Feulnera se do hry podívá Campaña.

59
    Mchitarjan se již radoval ze vstřelené branky, když v tom zazněl hvizd pomezního sudího. Záložník Borussie se ocitl v ofsajdu.