Dortmund – Norimberk 3:0 (kon.) | Leverkusen – Mohuč 0:1 (kon.) | W. Brémy – Hamburg 1:0 (kon.)
Augsburg – Hannover 1:1 (kon.) | Braunschweig – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Bayern – Schalke 5:1 (kon.)
Bayern Mnichov
5:1 (4:0)
FC Schalke 04
Sobota 01.03.2014, 18:30 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga

Pro dnešek je to z Bunesligy všechno. Díky za pozornost a přejeme hezký zbytek večera. (20:33:13)

Statistiky utkání:
    Držení míče v %: 72 – 28
    Střely: 22 – 10
    Střely na branku: 16 – 7
    Přihrávky celkem: 852 – 262
    Úspěšné přihrávky: 790 – 196

Je dobojováno a pokud by se hrálo jen na druhý poločas, tak hosté v Mnichově remizují, jenže fotbal se hraje 90 minut a v těch domácí vyhráli 5:1. Bayern dominoval dnešnímu zápasu zejména v první půli, kdy Schalke nepustil prakticky k ničemu. Ve druhé půli se domácí Bayern už tolik dopředu nehnal, přesto si vytovřil možná šest gólových šancí, ze kterých vytěžil jeden gól z pokutového kopu, kterým Robben zkompletoval hattrick. Ve druhé půli také poprvé v kariéře proti Schalke inkasoval Manuel Neuer, kterého překonal vlastní spoluhráč.

90

90
    Ještě jedna střela Fuchse, Neuer zasahuje.

90
    Hosté mohou ještě zahrávat jednu standardní situaci po faulu Kroose.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby začíná.

89
    Bayern se snaží v klidu dohrát utkání, míč na chvíli u hráčů z Gelsenkirchenu.

88
    Alaba ze třiceti metrů tentokráte minul.

88
    Alaba bude moci zahrávat další standardní situaci pro Bayern.

87
    Huntelaar se po dobré šanci dostal do šestnáctky, ale jeho pokus mířil mimo.

85
    Bayern kombinuje opět s přehledem ve středu hřiště.

85
    Mandžukić versus Fährmann a znovu úspěšnější hostující gólman, který chorvatskému snajperovi chytil možná šestou gólovku ze sedmi.

83
    Střídání v týmu Bayern München: ze hřiště odchází Arjen Robben, přichází Diego Contento.

83
    Robben opět dostal přihrávku do šestnáctky a jeho střela byla sražena na roh.

82
    Z rohu tentokráte nebylo nic, ale to neznamená, že by Bayern skončil u míče.

81
    Po rohu se míč dostal ke Kroosovi, jehož rána sražena mimo. Další roh.

80
    Rohový kop pro Bayern po další zajímavé akci.

79
    Rozehrávka se hostům nepovedla a nyní opět kombinuje Bayern.

Jakub Vais

Branky: 3. Alaba, 15. Robben (Mandžukić), 24. Mandžukić (Alaba), 28. Robben (Rafinha), 77. Robben (pen.) – 64. Rafinha (vla.)

Karty:   42. Alcântara (BAY)   76. Papadopoulos (SCH)

Bayern Mnichov: Neuer – Rafinha, Martínez, Dante, Alaba – Robben (83. Contento), Kroos, Alcântara, Schweinsteiger (C) (77. Højbjerg), Götze (70. C. Pizarro) – Mandžukić.
    Náhradníci: Starke – van Buyten, J. Boateng, Lahm, Contento, Højbjerg, C. Pizarro.

FC Schalke 04: Fährmann – Höwedes (C), Papadopoulos, Matip, Kolasinac – Farfán, K-P. Boateng, Draxler (78. Hoogland), Neustädter, Goretzka (29. Fuchs) – Huntelaar.
    Náhradníci: Hildebrand – Hoogland, Fuchs, Ayhan, Meyer, Obasi, Szalai.

Rozhodčí: Drees – Christ, Gittelmann

Diváci: 71 000