Dortmund – Norimberk 3:0 (kon.) | Leverkusen – Mohuč 0:1 (kon.) | W. Brémy – Hamburg 1:0 (kon.)
Augsburg – Hannover 1:1 (kon.) | Braunschweig – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Bayern – Schalke 5:1 (kon.)
FC Augsburg
1:1 (0:1)
Hannover 96
Sobota 01.03.2014, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga

Z mé strany je to pro tento zápas vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního dne. (17:38:40)

Žluté karty: 2 – 3.

Úvod zápasu sice ovládli hosté, kteří se také díky brance Dioufa dostali do vedení, po přestávce ale Augsburg přeřadil na vyšší rychlostní stupeň a zaslouženě se také dočkali srovnání. O to se v 55. minutě postaral hlavičkou po rohovém kopu stoper Klavan.

Důkazem domácí převahy ve druhém poločase je statistika střel, Augsburg Zielera ohrozil po přestávce hned desetkrát, zatím co hosté dokázali vyslat střelu na Manningera pouze jednou.

90+3
    Tobias Stieler vkládá svou píšťalku do úst, utkání spěje ke svému konci.

90+3
    V poslední minutě se k míči dostali Hannoverští, kteří mají k dispozici asi poslední útok v zápase.

90+2
    Essweinův centr ztroskotal hned na prvním bránicím hráči Hannoveru.

90+2
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Mame Diouf, přichází Andre Hoffmann.

90+2
    Hosté dlouhou dobu otáleli se střídáním, což se domácím divákům pochopitelně nelíbí.

90+1
    Rozhodčí se rozhodli nastavit tři minuty nad rámec řádné hrací doby. Dokáže jeden z týmů ještě získat další dva body navrch?

90
    Po Wernerově centru se žádné vzrušení před Zielerem nezrodilo.

89
    Sakajovi se podařilo srazit centr Augsburgu na rohový kop...

88
    Hra se nám pořádně kouskuje a často se tak děje kvůli faulům, nyní Bittencourt fauloval Matthiase Ostrzoleka.

88
    Diouf se při standartní situaci soupeře vrátil a vybojoval míč, s kterým poté uběhl několik desítek metrů.

87
    Augsburg to často zkouší po své levé straně, příliš úspěšný touto taktikou ale domácí celek není.

86
    Bittencourt se po zákroku soupeře ocitl na trávníku, rozhodčí zákrok soupeře nechal bez povšimnutí.

85
    Ostrzolek se u postranní čáry dokázal uvolnit a také odcentrovat. Míč proletěl malým vápnem bez toho aby ho někdo poslal do bezpečí. Následuje odkop od branky hostů.