Malaga – Valladolid 1:1 (kon.) | Levante – Osasuna 2:0 (kon.) | Getafe – Espanyol 0:0 (kon.)
Elche – Celta Vigo 1:0 (kon.)
Getafe CF
0:0 (0:0)
Espanyol Barcelona
Sobota 01.03.2014, 20:00 • Coliseum Alfonso Pérez (Getafe - Madrid) • Španělská LaLiga

Je tu konec zápasu 26. kola španělské Primera Division. Zápas domácího Getafe s Espanyolem Barcelona příliš fotbalové krásy nepobral a za celých devadesát minut jsme prakticky neviděli žádnou velkou gólovou šanci. Také proto zápas skončil bezbrankovou remízou 0:0. (21:54:18)

90+5
    Patrně poslední střelecký pokus v zápase si připsal hostující Pizzi, gólman Codina jeho ránu v pohodě pokryl.

90+4
    Pomalu končí již i nastavený čas a stav zápasu je nadále bezbrankový.

90+3
    Uvolnit se nyní pokoušel znovu hostující García, jeho rána ale zamířila vysoko na tribunu.

90+2
    V nastavení jsou to zatím domácí, kteří se snaží hrát aktivně. Hosté se musí v těchto fázích hry bránit.

90+1
    Druhý poločas bude nastavený o pět minut.

90
    Již se hraje poslední minuta normální hrací doby. Dá se očekávat, že se bude kvůli zranění a střídání brankáře domácího celku nastavovat více minut.

89
    Dva metry za vápnem napřáhl Pedro León, jeho povedená rána ale prolétla těsně vedle pravé tyče hostující brány.

88
    O chvilku později byl ale také na polovině hřiště faulovaný Lafita a k balonu se tak dostanou domácí.

88
    Na polovině hřiště Colunga fauloval Simãa a míč tak budou mít hosté.

87
    Zápas rychle spěje ke svému konci, hraje se znovu ve středu pole.

86
    Hosté jsou nastěhovaní na polovině soupeře a nyní budou kopat rohový kop.

85
    Za ukázkovou kosu nyní dostal žlutou kartu domácí Valera.

84
    Domácí zkoušejí hrát hlavně po křídlech, to ale zatím v posledních minutách k ničemu nevede.

82
    S blížícím se závěrem zápasu se zatím nezdá, že by některý z týmů zkoušel rozhodnout. Oba soupeři se asi spokojí s remízou.

80
    Domácí se snaží držet balon. To se jim sice daří, avšak až do zakončení se stále nemohou dostat.