Samara – Rostov 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Zenit 1:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Dynamo 1:1 (kon.)
FK Křídla Sovětů Samara
0:2 (0:1)
FK Rostov
Sobota 15.03.2014, 10:30 • Metallurg Stadion • Ruská Premier Liga

Já se s vámi loučím a někdy příště na shledanou. (12:24:11)

Po přestávce se na hřišti ukázaly úplně jiné týmy. Rostov, který v prvním poločase Samaru přehrával, zcela kapituloval na ofenzivní snažení, a do 70. minuty se jen bránil. Zdálo se, že je otázkou času, než Samara srovná stav, to se ale nestalo, a tak z první šance Rostov zvýšil na 0:2. Poté už tlak Samary nebyl tak drtivý a Rostov dvoubrankové vedení uhájil.

90+2
    Rostov v samém závěru zápasu ještě takticky střídá. Ze hřiště odchází střelec nakonec vítězné branky Kanga Kaku, kterého nahrazuje Yoo Byung-Soo.

90
    Rozhodčí Igor Fedotov nastavuje 3 minuty.

88
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Ananidze, přichází Poloz.

87
    Samara je stále u míče, ale její souvislý tlak se rozplynul. Hosté už si vítězství jistě pohlídají.

83
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Fatullaev, přichází Sheshukov.

82
    Nutno říct, že Rostov největší nápor Samary v prvních 25 minutách po přestávce ustal a byl by to teď velký zázrak, kdyby Samara za necelých 8 minut dokázala ještě dvakrát skórovat.

81
    Rostov teď Samaru vytlačil od své branky, domácí ale u míče zůstávají.

80
    Nyní už je Samara opět nastěhovaná před brankou modrých.

77
    Rostov se prodral k ojedinělé šanci, ta ale zas tak nebezpečná nebyla.

75
    Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: ze hřiště odchází Mahmudov, přichází Chochiev.

73
    Samara to ještě nebalí a znovu buší do pevné zdi Rostova.

70
    Rostov právě vstřelil branku!
    Tak tohle je pro Samaru hodně kruté. Rostov se za 25 minut druhé půle nedostal k žádné šanci, prakticky celou dobu byl nucen bránit svou branku, ale v 70. minutě po jediném rohovém kopu zvyšuje na 0:2. Hlavou se prosadil stoper VITALIY DYAKOV.

69
    Po standardce se míč dostal až na brankovou čáru, kde s ním měl Pletikosa hodně práce, ale nakonec míč za svá záda nepustil.