Arnhem – Eindhoven 1:2 (kon.) | Heracles – Kerkrade 2:1 (kon.) | Den Haag – Groningen 2:1 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
1:2 (1:2)
PSV Eindhoven
Sobota 15.03.2014, 18:45 • GelreDome (Arnhem) • Nizozemská Eredivisie

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou. (20:40:48)

SBV Vitesse Arnhem doma prohrává s PSV Eindhovenem 1:2. Hosté šli po velké hrubce brankáře Velthuizena do vedení už v 7. minutě, to se trefil Locadia. Domácí však dokázali srovnat, postaral se o to v 18. minutě Labyad. Rozhodující okamžik zápasu přišel krátce poté, ve 29. minutě přiřkl tři body Eindhovenu Depay.

90+5
    Domácí musí riskovat, nyní však díky tomu mohl jít sám na bránu Ruiz. Jeho ale vychytal skvělý Velthuizen.

90+5
    Obrana PSV však odvrací balon až na obrannou půli domácího týmu.

90+5
    Roh pro Vitesse...

90+4
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Locadia, přichází Hendrix.

90+1
    Od brány rozehrává Zoet.

90+1
    Nastavovat se bude 5 minut.

90
    Zoet kryje snadný balon, s rozehrávkou gólman hostů logicky nikam nespěchá.

88
    Na pravém křídle vybojoval faul soupeře Pröpper, domácí tak mohou pokračovat v ofenzivě.

86
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Labyad, přichází Džurdževič.

84
    Na levém křídle kombinují Vejinovič s Pröpperem, Arnhem se však do šancí stále nedostává.

82
    PSV drží balon daleko od své brány, čas nyní hraje pochopitelně pro hosty...

80

80
    10 minut do konce zápasu, PSV drží stále nejtěsnější vedení.

79
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Park Ji-Sung, přichází Maher.

78
    Nyní ovšem jako blesk z čistého nebe gólovka pro Arnhem. Z ideální pozice uprostřed vápna se ale netrefil Havenaar, míč jde těsně vedle pravé tyče!