Arnhem – Eindhoven 1:2 (kon.) | Heracles – Kerkrade 2:1 (kon.) | Den Haag – Groningen 2:1 (kon.)
Heracles Almelo
2:1 (1:1)
Roda JC Kerkrade
Sobota 15.03.2014, 19:45Nizozemská Eredivisie

Ode mě je to vše, někdy zase na shledanou. (21:41:00)

Za druhý poločas je výhra favorita zasloužená, a hráči si můžou vychutnat děkovačku fanoušků.

Zápas je u konce a domácí Heracles Almelo dokázalo otočit skóre a vyhrát. Do druhého poločasu vstoupily oba týmy pomaleji, ale hned v 54. minutě se strhla velká strkanice kvůli faulu na Kaliho. Krom tohoto incidentu se hrálo čistě, ale také bez větších šancí. Už to vypadalo že zápas skončí remízou, když se v 78. minutě podruhé prosadil Linssen a zbytek utkání si domácí pohlídali. Heracles Almelo nakonec po těžkém boji poráží Rodu JC Kerkrade 2:1 a do tabulky si připisuje tři body.

90+3
    V závěru se začínají projevovat emoce, více času zabírá ošetřování než hra.

90
    Domácí hráči se už nikam netlačí a zdá se, že mají zápas pod kontrolou.

87
    A máme tu třetí změnu Rody, jako poslední, kdo předčasně opouští bojiště je Letschert a jeho místo v sestavě zastane Monteyne.

86
    Bel Hassani běžel s balónem na Kurta, nechal se vytlačit a střela pod velkým úhlem do brány nezavítala.

84
    Domácí střídají naposledy, hřiště pomalu opouští Rosheuvel a do hry se zapojuje Bel Hassani.

80
    Trenér Rody chce vyrovnání, stahuje Donalda a do hry posílá čerstvého Demouga.

78
    Heracles právě vstřelil branku!
    Hosté nedokázali odkopnout míč, ten se dostal k Davidsonovi, který nahrával na BRYANA LINSSENA, který střelou k zadní tyči poslal domácí do vedení a svým druhým dnešním gólem otáčí skóre.

75
    Linssen si dokonalou kličkou obehrál Luickxe a vyslal krásnou střelu na Kurta, ten ale vytáhl skvělý zákrok.

73
    Djoum vystihl nepřesnou přihrávku a poslal dopředu Kaliho, ten šel sám na Pasveera, zvolil střelu, bohužel pro hosty netrefil bránu.

70
    Quansahova střela zblokována.

68
    První změna na lavičce Rody. Hřiště opouští Höcher, kterého nahrazuje Fledderus

67
    Van Peppenovu střelu musel Pasveer likvidovat na dvakrát.

65
    Dlouhý pas na Utha daného hráče nenašel, odrazil se k Brunsovi, který přestřelil.

63
    Povedenou akci domácích nejprve nedokázal zakončit Rienstra, balón se však ještě vrátil do hry a dostal se na hranici velkého vápna k Tannanovi, jehož střela skončila jen o pár decimetrů nad.