Arnhem – Eindhoven 1:2 (kon.) | Heracles – Kerkrade 2:1 (kon.) | Den Haag – Groningen 2:1 (kon.)
HFC ADO Den Haag
2:1 (0:0)
FC Groningen
Sobota 15.03.2014, 19:45 • Kyocera Stadion, Den Haag (kapacita 15 000) • Nizozemská Eredivisie

To je z tohoto on-line přenosu vše, přeji hezký zbytek sobotního dne. (21:44:31)

Zajímavý duel je za námi. Ve druhém poločase jsme viděli celkem tři góly. Skóre otevřel v 63. minutě Alberg, jenž vsítil branku z pokutového kopu. Oslabenému Groningenu se podařilo v 77. minutě vyrovnat, když se prosadil Zivkovic. Vypadalo to, že se hostům podaří ubránit remízu, jenže v 89. minutě se po krásné přihrávce Alberga prosadil Malone.

90+4
    V samotném závěru ještě dostává žlutou kartu Burnet.

90+4
    Domácí mají situaci pod kontrolou, zápas se už v klidu dohraje.

90+1
    Nastavují se 4 minuty!

90
    Taktické střídání Den Haagu, aktivního Scheta nahrazuje van Haaren.

89
    Den Haag právě vstřelil branku!
    Den Haag si bere vedení zpět! Alberg našel skvělou přihrávkou nabíhajícího DIONA MALONEHO a ten dokázal poslat míč pod brankářem Bizotem do sítě!

88
    Teď se jim ovšem podařilo vybojovat rohový kop.

87
    Domácí fotbalisté se nejsou schopni dostat přes obranný val Groningenu.

86
    Beugelsdijk svým centrem sice našel Alberga, ten si však míč špatně zpracoval a přišel o něj.

85
    Další žlutá karta, tentokrát je potrestaným hráčem Schet.

84
    Střídání Den Haagu. Gehrta nahrazuje Kramer.

83
    Beugelsdijk nyní nepřesně přihrál Malonemu.

82
    Schet svým centrem našel pouze rukavice Bizota.

81
    I přes to, že hosté hrají v početní nevýhodě, tak působí lepším dojmem, vyrovnávací branka jim hodně pomohla.

80
    Alberg se dostal k dobré střele, Bizot si s ní ale poradil.

78
    Groningen právě vstřelil branku!
    A máme srovnáno! Kostic skvělou přihrávkou našel ve vápně RICHAIRIA ZIVKOVICE, ten si míč skvěle zpracoval a pohotově vystřelil do šibenice. Coutinho byl bez šance.

77
    Schet posílal do pokutového území střílenou přihrávku, ta adresáta nenašla.

Vojtěch Konečný

Branky: 63. Alberg (pen.), 89. Malone – 78. Zivkovic

Karty:   8. Malone (HAA), 71. Wormgoor (HAA), 85. Schet (HAA) – 51. Nieff (GRO), 70. Hateboer (GRO), 90+4. Burnet (GRO)   61. Botteghin (GRO)

HFC ADO Den Haag: Coutinho – Meijers, Beugelsdijk, Wormgoor, Zuiverloon – Bakker, Gehrt (84. Kramer), Malone – Alberg, van Duinen, Schet (90. van Haaren)
    Náhradníci: Zwinkels, Buwalda, Kanon, Merencia, Van Haaren, Kramer, Cabral

FC Groningen: Bizot – Burnet, Kappelhof, Botteghin, Hateboer – van Nieff (90. Zeefuik), Kieftenbeld – Kirm (68. Wijnaldum), Chery, van der Velden (66. Kostic) – Živkovič
    Náhradníci: Van der Lei, Wijnaldum, Hiariej, Lindgren, Adorjan, Kostic, Zeefuik

Rozhodčí: Reinold Wiedemeijer – Jan De Vries, Cristian Dobre – Merlijn Gerritsen