Hull City – Manchester City 0:2 (kon.) | Everton – Cardiff 2:1 (kon.) | Fulham – Newcastle 1:0 (kon.)
Southampton – Norwich 4:2 (kon.) | Stoke – West Ham 3:1 (kon.) | Sunderland – Crystal Palace 0:0 (kon.)
Swansea – West Brom 1:2 (kon.) | Aston Villa – Chelsea 1:0 (kon.)
Hull City AFC
0:2 (0:1)
Manchester City
Sobota 15.03.2014, 13:45 • The KC Stadium, Hull • Anglická Premier League

Z The KC Stadium je to pro tuto chvíli vše, už za dvacet minut ale začíná zápas mezi Southamptonem a Norwichem City, kterým Vás budu taktéž provázet. Do té doby, na shledanou. (15:40:43)

Manchester City ukázal svou sílu a po výhře nad Hullem City si připisuje důležité tři body. Svěřenci Manuela Pellegriniho hráli 80. minut bez vyloučeného Vincenta Kompanyho, přesto dokázali zásluhou Davida Silva a Edina Džeka zvítězit. Klíčový moment zápasu přišel ve druhém poločase, kdy se Boyd snažil nasimulovat penaltu, rozhodčí Lee Mason mu to ale nezbaštil. Konečné skóre. Hull City 0 Manchester City 2.

90+4
    Lee Mason končí dnešní utkání a Manchester City si připisuje důležité vítězství.

90+4
    Běží už 94. minuta, přestože byly nastaveny 3 minuty.

90+3
    Demichelis se dostal k hlavičce, která skončila nad břevnem.

90+3
    City už o tři body nic nepřipraví a po zákroku Chestera navíc může rozehrát rohový kop.

90+2
    Pellegrini nechce připustit nějaký kolaps, a proto vyztužil obranu.

90+2
    Kolarov se ještě podívá na hřiště.

90+1
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází David Silva, přichází Aleksandar Kolarov.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Manchester City právě vstřelil branku!
    EDIN DŽEKOO pečetí výhru Manchesteru City!! Silva našel za obranou Hullu absolutně brilantní kolmou přihrávkou Džeka, který poté přízemní střelou zamířil přesně k levé tyči.

90
    Běží poslední minuta zápasu. Elmohamady se k míči nedostal.

89
    Daviesův centr z pravé strany našel pouze připraveného Harta.

89
    Po odkopu Lescotta do zámezí to vypadá, že ano.

89
    David Silva je zatím hrdinou dnešního zápasu. Bude jeho gól vítězný?

88
    Jesus Navas vybojoval autové vhazování a City ušetří další cenné vteřiny.

88
    Hull stále žije, nyní jsou ale u míče hosté.

87
    Džekooo! Edin Džeko mohl rozhodnout poté, co dostal skvělou přihrávku za obranu a řítil se sám na bránu, v tváří v tvář McGregorovi ale neuspěl a brankář Hullu dokázal jeho přízemní střelu vyrazit.

Tomáš Reiner

Branky: 14. Silva (Touré), 90. Džeko (Silva)

Karty:   34. Elmohamady (HLL), 70. Rosenior (HLL) – 55. Zabaleta (MAC), 69. Hart (MAC)   10. Kompany (MAC)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:4.
    Hull City AFC: McGregor – Chester, Davies (C), Figueroa (46. Aluko) – Elmohamady, Livermore, Huddlestone, Meyler (58. Boyd), Rosenior (80. Fryatt) – Long, Jelavić.
    Náhradníci: Harper – Bruce, Koren, Boyd, Fryatt, Sagbo, Aluko.

Manchester City: Hart – Zabaleta, Kompany (C), Demichelis, Clichy – Silva (90+1. Kolarov), García, Touré (C) (71. Lescott), Fernandinho, Nasri (81. Navas) – Džeko.
    Náhradníci: Pantilimon – Lescott, Kolarov, Milner, Navas, Rodwell, Negredo.

Rozhodčí: Lee Mason. Asistenti: A. Halliday, A. Holmes. Čtvrtý rozhodčí: A. Taylor

Diváci: 24895