Lille – Nantes 0:0 (kon.) | Ajaccio – Guingamp 1:2 (kon.) | Évian TG – Valenciennes 0:1 (kon.)
Nice – Bastia 2:0 (kon.) | Rennes – Toulouse 2:3 (kon.) | Sochaux – Lorient 2:0 (kon.)
FC Sochaux
2:0 (1:0)
FC Lorient
Sobota 15.03.2014, 20:00 • Stade Auguste-Bonal (Montbéliard) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

S konstatováním, že Sochaux poráží Lorient 2:0 se s vámi pro dnešní sobotní večer loučím a přeji hezkou dobrou noc. (21:52:12)

Také se tak děje. Domácí berou naprosto zaslouženě z tohoto mače tři veledůležité body. Již v sedmé minutě otevřeli skóre Contoutem, ve druhé části přidali pojistku Sunzem. Hosté toho mnoho nepřevedli a pokud vypálili na bránu, většinou si Pelé věděl rady. Tři body tak putují pro předposlední tým tabulky, který je potřebuje jako sůl.

90+4
    Dá se čekat každou chvílí hvizd rozhodčí, který ukončí tento duel.

90+3
    Brankář domácích nikam nepospíchá a rozehrává v klidu od své brány.

90+3
    Ještě se hosté přeci jen tlačí před Pelého bránu, ale žádné nebezpečí nehrozí.

90+2
    Utkání se spíše dohrává, domácí bezpečně kontrolují výsledek.

90
    Je to tak, tři minuty se bude hrát nad plán druhého poločasu.

90
    Dá se očekávat nastavení zhruba o třech minutách, moc prodlev však nebylo. Nějaké protahování by být nemělo.

89
    Oba trenéři už mají kompletně vyměněno, blíží se pozvolna závěr zápasu.

88
    Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Sanjin Prcić, přichází Thierry Doubai.

87
    O dnešní výhře nemůže být pochyb, domácí názorně ukázali, jak se bojuje o holé přežití. Tři body potřebují, ale vyhráno ještě nemají. V dalších kolem musí znovu bojovat.

86
    Kdepak, domácí dobře brání a nepouští soupeře do nějakých šancí.

85
    Pět minut před koncem se hosté snaží ještě o závěrečný nápor, hraje se na jejich útočné polovině.

84
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Maxime Baca, přichází Pedrinho.

82
    Žlutou kartu dostává Nathan Sinkala (FC Sochaux).

81
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Alain Traoré, přichází Mathieu Coutadeur.

80
    Tohle už vypadá pro domácí velice dobře, deset minut před koncem vedou rozdílem dvou branek.

79
    Sochaux vstřelilo branku!
    Domácí potvrzují svou dnešní velice dobrou hru druhý gólem a už jsou velice blízko vítězství. Ránu z dvaceti metrů vyslal Corchia, brankář prudký míč vyrazil pouze na hlavičku STOPHIRAHO SUNZU, který přišel ke druhém gólu jako slepý k houslím, ale radost Sochaux je oprávněná.