Levante – Celta Vigo 0:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Almería 3:1 (kon.) | Malaga – Real Madrid 0:1 (kon.)
Atlético – Espanyol 1:0 (kon.)
Rayo Vallecano
3:1 (1:0)
UD Almería
Sobota 15.03.2014, 18:00 • Estadio del Rayo Vallecano (de Vallecas Teresa Rivero - Madrid) • Španělská LaLiga

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou. (19:49:30)

Utkání končí, Rayo Vallecano doma poráží UD Almeríi 3:1. Po necelé hodině hry vedli domácí už 2:0, Estebana totiž překonali nejdříve Bueno a poté i aktivní Larrivey. Naději hostům trefil v 72. minutě Soriano, jehož volej ze středu vápna zapadl až za Rubéna. Vallecano si ale tři body pohlídalo, v 77. minutě definitivně rozhodl Larrivey.

90+3
    Rozehrávku Vallecana si na starost bere gólman Rubén.

90+3
    Útok Almeríe zastavuje odmávaný a poté i odpískaný ofsajd.

90+3
    Tato standardka se ale nepovedla, od brány tak rozehrává Esteban.

90+2
    Vallecano bude rozehrávat standardní situaci od levé postranní čáry...

90+1
    Almería už na zápas rezignovala a bezzubě se brání na obranné půli.

90
    Začíná běžet nastavený čas...

89
    Zápas se už jen dohrává, Vallecano navíc hraje ve velké pohodě.

87
    Hra je přerušena, ošetřován je hráč domácího týmu.

85
    5 minut do konce, domácí budou zahrávat přímý kop.

84
    Nacho dostal skvělý pas za obranu a ihned vypálil, bránu ale těsně minul!

83
    Rodri zabojoval uvnitř vápna soupeře, nakonec ale nevybojoval ani rohový kop.

82
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Nacho Martínez.

80
    Žlutou kartu dostává Corona (UD Almería).

79
    Žlutou kartu dostává Rodri (UD Almería).

77
    Vallecano právě vstřelilo branku!
    Tak tohle byla fotbalová paráda, domácí sehráli krásnou útočnou akci a opět odskakují soupeři na dvě branky. Po kombinaci do prázdné brány se po skvělém pasu Viery prosadil JOAQUIN LARRIVEY.

77
    Roh pro domácí...

Jiří Liebreich

Branky: 38. Bueno (Falqué), 57. Larrivey (Falqué), 77. Larrivey (Viera) – 72. F. Soriano (Rodri)

Karty:   68. Rat (VLL) – 43. Dubarbier (ALM), 79. Rodri (ALM), 80. Corona (ALM)

Rayo Vallecano: Rubén – Arbilla, Castro, Gálvez, Rat – Rochina (74. Bangoura), Baena, Trashorras (C), Falqué (82. N. Martínez) – Larrivey, Bueno (69. Viera).
    Náhradníci: Cobeño – N. Martínez, Adrián González, Viera, Embarba, Bangoura, S. Longo.

UD Almería: Esteban – Rafita, Torsiglieri, Trujillo, Dubarbier – Vidal, Verza (60. Suso), Azeez, Corona (C) (61. Barbosa), Zongo (68. F. Soriano) – Rodri.
    Náhradníci: Julián – H. Martínez, Tébar, Suso, F. Soriano, Díaz, Barbosa.

Rozhodčí: Eduardo Prieto – Moisés Mateo, Francísco García. (Alfonso Vicente).