Bardejov – Dubnica 4:2 (kon.) | Podbrezová – L. Mikuláš 1:0 (kon.) | Prešov – Pohronie 1:1 (kon.)

Dubnica dala gól!
    A už je to z pohľadu Dubnice 2:4, brankára Molčana v bráne Bardejova prekonáva opäť MAREK SVORADA.

74
    Hostia v 74. minúte kozmeticky upravujú stav stretnutia, prvý gól Dubnice v zápase strieľa MAREK SVORADA.

55
    V 55. minúte zápasu je stav 4:0 v prospech domáceho Bardejova. Informácie o strelcoch vám prinesieme v priebehu prenosu.

51
    Bardejov dal gól! Partizán už vedie 4:0, úspešným strelcom je VLADIMÍR ANDRAŠČÍK.

46
    Začal sa druhý polčas.

45
    Prvý polčas sa skončil.

31
    Bardejov dal gól! Futbalisti Partizánu Bardejov už vedú rozdielom triedy, v 31. minúte je vďaka JÁNOVI ZÁPOTOKOVI 3:0.

28
    Bardejov dal gól! A domáci už vedú 2:0, šťastným strelcom je VLADIMÍR PALŠA.

11
    Žltú kartu dostává Zápotoka Lukáš (Partizán Bardejov).

8
    Bardejov dal gól! Prvý gól tímu z východu republiky strieľa PAVOL KUHAJDÍK:

7
    Žltú kartu dostává Múdry (MFK Dubnica nad Váhom).

Vzhľadom na technické problémy s internetovým pripojením vám z dnešného zápasu prinesieme iba informácie o zmenách stavu.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

V deň, kedy na území našej republiky prebieha 1.kolo prezidentských volieb, prebieha zároveň aj druhé jarné kolo 2.futbalovej ligy a s ním aj stretnutie tretieho Bardejova s deviatou Dubnicou.

Partizán Bardejov má po zimnej prestávke oslabený káder. Zimný vietor v kabíne Partizána klubu, zdá sa, viac uškodil ako pomohol. Odišlo zopár kľúčových hráčov, no žiadne zvučné mená do kabíny neprišli, snáď iba legionári Gruca s Badalyanom, ktorí zatiaľ strieľali góly len v príprave s poväčšine papierovo slabšími súpermi. Góly sa čakajú predovšetkým od druhého menovaného, ktorý by mal hrať na poste hrotového útočníka. Bardejov v úvodnom stretnutí jari iba remizoval so Šaľou 0:0 a práve teraz majú Šarišania možnosť zabodovať naplno a aj predstaviť zimné posily ako pravé posily.

MFK Dubnica nad Váhom, ktorá má momentálne o polovicu menej bodov ako Partizán (20), utržila pred týždňom debakel od Senca 0:3 a navyše na domácom trávniku! Zverenci trénera Gergelyho určite neprichádzajú do Bardejova len na výlet, ale radi by si domov odviezli nejaký ten bodík.

Verme, že nás čaká zaujímavé stretnutie, pri ktorom onlajny nebudú chýbať.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:30.

Marek Hudák

Branky: 8. Kuhajdík, 28. Palša, 31. J., 51. Andraščík – 74. Svorada, 86. Svorada

Karty:   11. Lukáš (BAR) – 7. Múdry (DUB)

Partizán Bardejov: Molčan – Andraščík, Palša (K), Staš, Kica – L. Zapotoka, Berecký – Kuhajdík, J. Zapotoka, Gruca – Badalyan.
    Náhradníci: Kliment, Andrić, Guľa, Pavúk, Brendza.

FK Dubnica: Zahranychnyy – Takáč, Janco, Švec, Jastráb, Múdry(K), Štefánek, Berbić, Svorada, Čiernik.
    Náhradníci: Švirik, Števček, Brix, Slávik, Mejić, Púpala, Urminský

Rozhodčí: Horváth – Poracký, Mihalík