Rio Ave – Braga 1:1 (kon.)
Rio Ave FC
1:1 (0:0)
SC Braga
Pátek 21.03.2014, 21:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila do Conde • Portugalská Primeira Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:54:46)

Dnešní utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou, když domácí se sice v 55. minutě ujali zásluhou Marcela vedení, ovšem o jedenáct minut později vyrovnal z pokutového kopu Rusescu. Stav 1:1 nakonec vydržel až do konce a oba týmy tak berou po bodu.

90+2
    Čtyři minuty nastavil sudí Rui Silva nad rámec základní hrací doby.

90+1
    Z levé strany letí do vápna míč, tam hlavičkuje Marcelo do sítě, ale gól neplatí pro ofsajd!

90
    Probíhá devadesátá minuta dnešního utkání, hosté se nyní budou bránit volnému kopu soupeře.

88
    Útočný faul hostů, domácí získávají míč a rozehrávají z vlastní půle.

86
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Joãozinho, přichází Nurio.

85
    Centr letí do pokutového území domácích, ale je to nepřesný míč.

84
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Luiz Carlos, přichází Erik Moreno.

83
    Ofsajd domácích, Diego Lopes se tam snažil dostat ke střele ve vápně Bragy.

82
    Žlutou kartu dostává Diego Lopes (Rio Ave FC).

82
    Žádné nebezpeční pro branku Bragy.

82
    Rohový kop Rio Ave, domácí rozehrají z pravé strany.

81
    Žlutou kartu dostává Piquetti (SC Braga).

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka tohoto utkání, míč se nyní "převaluje" ze strany na stranu.