Admira Praha – Domažlice 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Králův Dvůr 2:1 (kon.) | Čáslav – Zápy 1:0 (kon.)
Štěchovice – Strakonice 1:0 (kon.) | H. Měcholupy – Sparta B 1:0 (kon.)
TJ Štěchovice
1:0 (0:0)
SK Strakonice
Neděle 23.03.2014, 15:00 • TJ Štěchovice • Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

-62
    Příjemné odpoledne z deštivých Štěchovic. Dnes budeme sledovat zápas 20. kola ČFL, kdy hrají Štěchovice proti Strakonicím.

TJ FK Štěchovice: Sňozík – Busta, Švejda, Baubín, Müller (C), Hřebeček, Jelínek, Hudec, Kodr S., Krejčí, Pospíšil.
    Náhradníci: Soukup – Cienciala, Pavlík, Novák M., Kodr O., Šittich, Turea

SK Strakonice: Hajdušek – Lerch, Viták, Staněk, Petráň, Radouch (C), Čadek, Havelka, Schertler, Novák P., Funda.
    Náhradníci: Coufal – Otepka, Held M., Held J.

Rozhodčí: Janoch – Grimm, Kubec.

-17
    Hráči na hřišti finišují s přípravou na zápas, vše se již postupně schyluje k úvodnímu výkopu.

1

1
    Úvodní výkop měli ke svému dobru hosté.

1
    Sňozík vykopával od brány, balon se k němu po prá soubojích vrací.

3
    Kodr zatáhl balon k vápnu, Jelínek následně mohl rozehrát do lepší pozice pro své spoluhráče, z akce ale sešlo.

4
    Na hřišti se hraje vodní pólo, nikdo netuší kde se balon zastaví nebo kam přiletí.

5
    Hřebeček vyslal uličkou Pospíšila, Hajdušek byl blíže.

7
    Z nenápadné šance se dostal balon k osamocenému Fundovi, ten zakončil mimo bránu.

11
    Na hřišti se zatím neodehrává svižná fotbalová partie, oba celky se zatím hledají.

12
    Z trestného kopu poslal Hřebeček centr na Pospíšila, ten hlavičkoval mimo tři tyče.

14
    Domácí tým se ubránil a vyrazil do brejku, Hudec ale přišel o balon.

15
    Štěchovice mají zatím balon daleko více pod kontrolou, chybí ale finální fáze a zakončení.

16
    To mohl být první gól utkání! Pospíšil dostal balon a utíkal sám na bránu, byl ale pomalejší než dobíhající obránce a Hajdušek nemusel skoro ani zasahovat!

17
    Další tutovky domácích. Hráči zakončovali vším co na těle mají ale gól stejně nepadl!

19
    Domácí vybojovali rohový kop, hostující obrana se ale opět vyznamenala.

20
    Krejčí vyslal centr podobný vzdušné malé domů, Hajdušek vykopává.

22
    Busta se na svém útočném výletě mohl dostat ke hlavičce, ale Hajdušek mu prakticky sebral balon z hlavy.

23
    Pospíšilovo zakončení vytěsnil Hajdušek konečky prstů mimo bránu!

25
    Nyní Kodr v krásné šanci, opět mimo!

27
    Dva rohy Strakonic, Sňozík nemusel zasahovat.

28
    Balon se dostal nečekaně k Pospíšilovi, ten nebyl připraven zakončit.

29
    První střídání Strakonic. Ze hřiště odešel Jiří Havelka a nastupuje Jakub Held.

33
    Po několika šancích domácích se hra trochu uklidnila, hraje se především na půlce.

34
    Strakonice výjimečně v úroku, ale jsou chyceni v ofsajdové pasti.

34
    Hudec krásně zpracoval balon a poslal přihrávku na Jelínka, ten mířil dělovkou mimo bránu.

35
    Radouchův trestný kop zalétl přesně do rukavic Sňozíka.

37
    Hřebečkův trestný kop Hajdušek nevyboxoval ideálně, svoji chybu napravil.

38
    Marně čekáme na nějakou vážnější šanci hostí, Ti vyčkávají na chybu domácích.

40
    Dnes zřejmě gól neuvidíme. Krejčí zakončoval téměř do prázdné brány, ale Strakonice se ubránili takovým způsobem, že ani zřejmě sami nevědí jak.

42
    Hosté se na pár vteřin dostali do vápna Štěchovic a tvořili tlak, ze kterého střela nevzešla.

44
    Před koncem poločasu se o útok pokusili hosté, balon si zakopli.

45
    Hajdušek vykopává od brány, do poločasu gól zřejmě nepadne.

45

První poločas je minulostí, stav utkání je 0:0. Domácí tým měl v prvním poločase o hodně více ze hry a také si vytvořil hned několik gólových šancí. Hosté zatím odolávají tlaku a všechny důležité momenty i s dávkou štěstí ubránili. Druhý poločas začne cca v 16:02h.

Hráči hostí jsou již připraveni na hřišti, domácí tým nastupuje nyní. Za pár okamžiků začne druhý poločas.

46

46
    Druhý poločas začíná, domácí tým bude útočit na velmi podmáčený povrch.

Na dnešním utkání se sešlo 150 diváků.

50
    Strakoničtí hráči se jeví velmi běhavě, jejich snaha zatím nevede k zakončení.

51
    Petráň mohl jít sám na brankáře, ale dříve než se dostal do dobré pozice, byl vytlačen Švejdou a následně mu Švejda balon odebral.

52
    Další útoční zmar domácích, Hajdušek ve spolupráci s obranou vytěsnil na roh ze kterého se hosté ubránili.

55
    Müllerova přímá střela ze střední vzdálenosti, Hajdušek bez problému chytá.

57
    Domácí měli další trestný kop, hosté se ubránili v pohodě.

58
    Hosté se ubránili rohovému kopu a také šanci Pospíšila, ten měl k balonu opět dále.

59
    Funda pokusil své štěstí, střelou trefil jen rozcvičujícího se hráče.

59
    První Střídání Štěchovic. Ze hřiště odešel Karel Krejčí a nastupuje Marek Šittich.

62
    Hudec čistě odzbrojen hned dvěma soupeři.

63
    Po rohovém kopu se Müller neprosadil a mířil mimo.

63
    Za svůj faul dostal žlutou kartu Marek Šittich.

65
    Další žlutá karta v zápase, nyní je adresátem Jakub Held.

66
    Domácí Sňozík je bez práce, nyní se rozcvičuje.

67
    Domácí se stále snažejí vstřelit gól, finální fáze se stále nedaří.

68
    Pospíšil se opřel do balonu a Hajdušek vytáhl další gól.

68
    Tohle je už smůla, Pospíšil v jasné pozici střílel do brány a obránce balon vykopl.

69
    Další rohový kop domácích, hosté se opět ubránili.

70
    Hráči Strakonic se už nějakou dobu nedostali s balonem za půlku.

71
    Druhé střídání Strakonic. Ze hřiště odešel Martin Schertler a nastupuje Martin Held.

74
    Hosté se na chvilku dostali na útočnou půlku ale brzo se vracejí.

74
    Druhé střídání Štěchovic. Ze hřiště odešel Stanoslav Kodr a nastupuje Tomáš Pavlík.

76
    Razantní odkop hostí, přímo z areálu ven.

76
    Hřebečkova střela, Hajdušek opět jistý.

77
    Štěchovice často kazí přihrávky a připravují se o balon.

78
    Rohový kop hostí a domácí měli co dělat. Balon se ocitl na čáře a jeden z obránců ho vykopl ven.

79
    Třetí střídání Strakonic. Za hřiště odešel Radim Staněk a nastupuje Ondřej Otepka.

80
    Třetí střídání Štěchovic. Ze hřiště odešel Daniel Hudec a nastupuje Miroslav Novák.

83
    Na hřišti se bojuje o každý metr, obě mužstva chtějí vyhrát.

85
    Štěchovice právě vstřelily branku!

Štěchovice jdou do vedení! VIKTOR MÜLLER doslova prorval balon do brány – 1:0!

87
    Sňozík po dlouhé době v kontaktu s balonem, balon dokázal vykopnou mimo hráče hostí.

88
    Hosté zvýšili snahu vstřelit gól, domácí pozorně brání.

90
    Čtvrté střídání Štěchovic. Ze hřiště odešel Michal pospíšil a nastupuje Jakub Cienciala.

90

Ke druhému poločasu nebyla nastavena ani jedna minuta a domácí tým tak vítězí 1:0 a připisuje si důležité tři body do tabulky. Ve druhém poločase se hráli především na jednu bránu a Strakonice se dokázali bránit až do konce zápasu, kdy domácí přece jen dotlačili balon do brány, v 85. minutě kapitán Müller. Sňozík neměl po celý zápas moc práce a často se musel rozehřívat, narozdíl od Hajduška, díky kterému hosté prohráli pouze 0:1.

Příští zápas čeká Štěchovice venkovní zápas proti Spartě B, výkop zápasu bude v neděli 30.3. od 10:15h. Další domácí zápas je v plánu za 14 dní, kdy Štěchovice hostí od 16:30 Horní Měcholupy.

Pro dnešek je to ze Štěchovic vše, u příštího online přenosu ze zdejšího areálu, sportu zdar! (17:01:11)