NY Rangers – Arizona 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Los Angeles 2:3 (kon.) | Tampa – Ottawa 3:4 (0:1 po s.n.)
Boston – Montreal 1:2 (0:1 po s.n.) | Dallas – Winnipeg 2:1 (kon.) | Calgary – San Jose 2:1 (1:0 po s.n.)
New York Rangers
4:3 (0:2, 2:1, 1:0 - 1:0)
Arizona Coyotes
Úterý 25.03.2014, 00:05 • Madison Square Garden, New York • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového pracovního dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (03:04:02)

Nejvíce času na ledě: Ryan McDonagh 29:16 – Oliver Ekman-Larsson 27:25

Branky a nahrávky: 27. Richards (Hagelin, Pouliot), 31. Brassard (McDonagh, Zuccarello), 57. Girardi (McDonagh, Pouliot), 62. McDonagh (Girardi, Hagelin) – 5. Ekman-Larsson (Yandle, Smith), 9. Halpern (Chipchura, Stone), 37. Chipchura (Michálek). Po třetinách: 0:2, 2:1, 1:0 – 1:0. Rozhodčí: Charon, Furlatt – Kovachik, Mach. Diváci: 18006.

Dnešní zápas byl opravdovou reklamou na hokej. První třetině dominovali hosté z Phoenixu, kteří se v první dvacetiminutovce po zásluze dostali do dvoubrankového vedení. V 5. minutě se trefil Oliver Ekman-Larsson, na jehož úvodní střelecký zápis pokračoval o pár minut později Jeff Halpern.

Ve druhé třetině už ale začali hrát domácí, kterým se podařilo i vyrovnat. Ve 27. minutě se prosadil povedenou tečí Hagelinovy střely Brad Richards, zanedlouho srovnal skóre Derick Brassard. Ještě do druhé přestávky ale vrátil vedení na stranu Coyotes Kyle Chipchura.

Rangers se ale nevzdali a bojovali stále o zisk nějakého bodu z dnešního utkání, ohromná snaha jim nakonec přinesla kýžené body. V 57. minutě poslal utkání do prodloužení Dan Girardi, v nastaveném čase pak rozhodl o vítězství Rangers 4:3 po prodloužení Ryan McDonagh.

Rangers právě vstřelili branku!
    Domácí se nakonec radují ze zisku dvou bodů, nutno podotknout, že zasloužených! Hagelin si ještě se svou střelou vylámal na Greissovi zuby, akce ale pokračovala, od Hagelina se puk dostal k Girardimu, jehož střelu Greiss vyrazil pouze k RYANU McDONAGHOVI, který se z dorážky už nemohl mýlit! Asistence: Dan Girardi a Carl Hagelin.

61:41
    Akci Coyotes zakončil Ekman-Larsson do vyrážečky Henrika Lundqvista.

61:25
    Stralman si tak dlouho pohrával s kotoučem, že mu jej Ribeiro málem sebral z hokejky.

60:52
    Hanzala s Vrbatou ale zastavil ofsajd.

60:47
    Ani domácí se při svém prvním útoku v prodloužení daleko nedostali, dopředu tak mohou opět Kojoti.

60:23
    Vermette s Boedkerem toho směrem dopředu moc nevymysleli.

60:01

Domácím se v závěru třetí třetiny zásluhou Dana Girardiho podařilo srovnat na 3:3, za malou chvilku tak začne prodloužení!

60:00

59:50
    Martin Erat vyváží kotouč z vlastní obranné třetiny, uvidíme prodloužení!

59:21
    Už probíhá poslední minuta třetí třetiny, Rangers se ještě snaží zlomit zápas, hráči Phoenixu jsou rádi, že jsou rádi.

Adam Lacek

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – McDonagh, Girardi, Stralman, Staal, Diaz, Klein – Kreider, Stepan, Nash – Zuccarello, Brassard, St. Louis – Hagelin, Richards, Pouliot – Boyle, Moore, Dorsett
    Trenér: Alain Vigneault.

Arizona Coyotes: Smith (od 53. Greiss) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Morris, Summers, Stone – Erat, Hanzal, Vrbata – Klinkhammer, Vermette, Boedker – McMillan, Halpern, Doan (C) – Chipchura, Ribeiro, Moss
    Trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: Charon, Furlatt – Kovachik, Mach

Diváci: 18006