NY Rangers – Arizona 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Los Angeles 2:3 (kon.) | Tampa – Ottawa 3:4 (0:1 po s.n.)
Boston – Montreal 1:2 (0:1 po s.n.) | Dallas – Winnipeg 2:1 (kon.) | Calgary – San Jose 2:1 (1:0 po s.n.)
Dallas Stars
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Winnipeg Jets
Úterý 25.03.2014, 01:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Z dnešního utkání je to tak vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu ze zápasu NHL zase někdy na počtenou. (04:23:49)

Dnešní utkání sledoval 15 967 diváků.

Stars nakonec ve velmi vypjaté koncovce dokázali uhlídat své vedení, když dvě minuty před koncem snížil Little svou dorážkou v přesilové hře. Následná power play však už hostům nevyšla přesně podle představ, a tak dva body zůstávají v Dallasu, který dá se říct svou dnešní výhrou ukončil veškeré naděje Winnipegu na letošní play off.

Střelec vítězné branky utkání: Tyler Seguin.

60:00

59:50
    Stars dokázali dostat kotouč do středního pásma, odkud nakonec Winnipeg poslal puk až na zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před bránou Jets.

59:20
    Seguin už se ve středním pásmu chystal na střelu, ale domácímu útočníkovi ujel puk z hole.

58:58
    Eakin dokázal obloučkem poslat kotouč do středního pásma.

58:30
    Kane vyhnal Jets z útočného pásma přihrávkou přesně mezi oba obránce Winnipegu.

58:21
    Montoya je na své střídačce!

58:21
    Frolík vystřelil od modré a Lehtonen má puk ve své lapačce. Domácí brankář se následně pokusil rozehrát, ale hlavní rozhodčí již zastavil hru.

57:46
    Stuart se pokusil před bránou Stars tečovat Kaneovu střelu, ale kotouč skončil až v rohu obranného pásma Dallasu.

57:16
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Jets využívají přesilovou hru! Kane vystřelil od modré a Lehtonen jeho střelu dokázal vyrazit na levou stranu, kde však byl BRYAN LITTLE, který svou pohotovou střelou trefil odkrytou část brány. Asistence: Evander Kane, Tobias Enström.

57:01
    Paul Maurice (WPG) si raději bere svůj oddechový čas.

57:01
    Stars půjdou do tří! Alex Goligoski (DAL) dostává dvě minuty za držení, a tak dostávají Jets velmi dobrou šanci dostat se zpět do utkání.

56:44
    Střelu Enströma od modré tečoval Kane před Lehtonenem a kotouč se odklouzal mimo bránu Stars.

56:10
    Ihned po vyhraném vhazování vystřelil od modré Postma a Lehtonen musel zasáhnout svou vyrážečkou.

56:06
    Dvě minuty za hrubost ještě navíc dostávají Dustin Byfuglien (WPG) a Brenden Dilon (DAL), a pokračovat se tak bude ve čtyřech na obou stranách.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 6. Whitney (Ja. Benn, Gončar), 37. Seguin (Chiasson, Benn) – 58. Little (Kane, Enström)

Dallas Stars: Lehtonen (Thomas) – Goligoski, Daley, Jo. Benn, Dillon, Gonchar, Rome – Ja. Benn, Seguin, Nichuskin – Whitney, Eakin, Sceviour – Roussel, Fiddler, Garbutt – Horcoff, Jeffrey, Chiasson.
    Trenér: Lindy Ruff.

Winnipeg Jets: Montoya (Hutchinson) – Enström, Ellerby, Stuart, Trouba, Pardy, Postma – Kane, Little, Frolík – O´Dell, Slater, Setoguchi – Byfuglien, Jokinen, Wheeler – Tangradi, Cormier, Peluso.
    Trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Leggo, St. Pierre – Brisebois, Murray.

Diváci: 15 967