NY Rangers – Arizona 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Los Angeles 2:3 (kon.) | Tampa – Ottawa 3:4 (0:1 po s.n.)
Boston – Montreal 1:2 (0:1 po s.n.) | Dallas – Winnipeg 2:1 (kon.) | Calgary – San Jose 2:1 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
Calgary Flames
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
San Jose Sharks
Úterý 25.03.2014, 02:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

S konstatováním, že Calgary porazilo San Jose 2:1 po nájezdech, se s Vámi loučím a někdy v budoucnu se těším u onlajnů z NHL opět na počtenou! (05:04:11)

3. Tyler Wotherspoon (CGY) 0+1

V samostatných nájezdech už byly úspěšnější Plameny, které zvítězily díky trefě Cammalleriho ze třetí série. Připomeňme si, že skóre zápasu otevřel v 19. minutě hostující Sheppard a ve 38. minutě vyrovnával na 1:1 Colborne.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Calgary Flames.
    Autorem branky je MIKE CAMMALLERI.

Sheppard Ramöho nepřekonal a domácí tedy vítězí!

Cammalleri vypálil nad Stalockovu lapačku a posílá Flames do vedení – 1:0!

Mike Cammalleri...

Joe Pavelski nic nevymýšlel, vystřelil, ale Ramö vyráží.

Bekhendový blafák vytáhl také Jiří Hudler, ale Stalock byl úspěšnější.

Bekhendovou kličku Marleaua vystihl Ramö. Také on měl beton na svém místě.

Joe Colborne zkusil kličku do forhendu, ale Stalock zakročil pravým betonem.

Samostatné nájezdy začínají.

Rozhodující gól nepřineslo ani rušné prodloužení. Rozhodnou nájezdy.

Střely na branku v prodloužení – 2:2, celkem – 27:34

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:46
    Thornton se připomněl také na druhé straně, když nahrál Pavelskému mezi kruhy. Ten ale netrefil branku.

64:32
    Brodie se málem dostal do velké šance, mezi kruhy mu však vypíchl kotouč Thornton.

64:12
    Stalock raději přidržel v lapačce nahození Šmída.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 38. Colborne (Wotherspoon, Glencross), rozh. náj. Cammalleri – 19. Sheppard (Nieto, Boyle)

Calgary Flames: Ramö (MacDonald) – Brodie, Giordano, Wotherspoon, Šmíd, Butler, Russell – Hudler, Stajan, Glencross – Byron, Backlund, Cammalleri – Bouma, Monahan, Agostino – McGrattan, Colborne, Westgarth. Trenér: Bob Hartley
    San Jose Sharks: Stalock (Niemi) – Demers, Vlasic, Boyle, Stuart, Braun, Irwin – Burns, Thornton, Pavelski – Nieto, Couture, Marleau – Havlát, Sheppard, Wingels – Burish, Desjardins, Kennedy. Trenér: Todd McLellan

Rozhodčí: Jackson, Lemelin – Cherrey, Henderson

Diváci: 19829