Getafe – Villarreal 0:1 (kon.) | Real Sociedad – Valladolid 1:0 (kon.) | Levante – Real Betis 1:3 (kon.)
Almería – Valencia 2:2 (kon.)
Levante UD
1:3 (1:1)
Real Betis
Čtvrtek 27.03.2014, 22:00 • Estadi Ciutat de València, Valencia • Španělská LaLiga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:54:40)

Utkání končí zaslouženým vítězstvím hostů, kteří si tak do tabulky Primera División připisují velmi cenné tři body a drží tak naději na záchranu v soutěži. Domácím zápas nevyšel, hlavně ve druhé půli jako by vůbec nevěděli, co mají hrát.

90+4
    Poslední vteřiny dnešního utkání provází pískot nespokojených diváků v hledišti.

90+3
    Znovu to hosté rozehráli takticky a díky tomu zůstávají u míče.

90+3
    Další rohový kop pro Real Betis, domácí kouč Joaquín Caparrós nevěřícně kroutí hlavou nad tím, jak jeho svěřenci v závěru zápasu zmatkují.

90+2
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty, šance domácích na to, že by ještě s výsledkem něco udělali, je téměř nulová. Hosté odehráli velmi dobrou taktickou partii!

90+1
    Ale hosté rozehráli takticky, není to centr do vápna, hlavně neztratit míč.

90
    Po obranném zákroku Vyntry budou mít hosté výhodu rohového kopu, který rozehrají z levé strany.

90
    Je tu poslední minuta normální hrací doby, hosté jsou velmi blízko cenných tří bodů!

87
    Z následného rohového kopu se hosté neprosazují, bude to odkop od branky.

86
    Navas dokázal vytěsnit střelu Léa Baptistãa mimo branku, to byla gólová šance hostů, skvělý zákrok domácího gólmana!

85
    Útočnou akci Realu Betis přerušuje odpískaný ofsajd, přesto se hosté nikam hnát nemusí, mají "nahráno", domácí se nyní musí snažit.

84
    Nakonec bude Vyntra vhazovat z pravé strany, na polovině Betisu. Chica však míč odhlavičkovává, domácí zůstávají u míče.

83
    Sissoko nachází na pravé straně Vyntru, který rozmýšlí, jak s míčem naložit.

82
    Levante se čím dál častěji uchyluje k nakopávaným míčům, což je ale zatím styl hry, kterým se domácím nedaří překonat pozorně bránícího soupeře.

80
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Salva Sevilla, přichází Nono.

80
    Levante mohlo snížit z rohového kopu, který domácí zahrávali z pravé strany, ale nepovedlo se, míč má ve své moci Adán, který vykopává.