Getafe – Villarreal 0:1 (kon.) | Real Sociedad – Valladolid 1:0 (kon.) | Levante – Real Betis 1:3 (kon.)
Almería – Valencia 2:2 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
1:0 (1:0)
Real Valladolid
Čtvrtek 27.03.2014, 20:00 • Estadio Municipal de Anoeta • Španělská LaLiga

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera. (21:53:03)

Domácí to nakonec zvládli, ale Valladolid by si za svůj výkon v tomto zápase rozhodně zasloužil! Bohužel se jim nepodařilo proměnit ani jednu ze šancí, které si vypracovali a domácím tak stačila ke třem bodům trefa ze třiadvacáté minuty, kdy se trefil Carlos Vela.

90 + 3
    Míč je na polovině hřiště a to domácím zcela vyhovuje!

90 + 3
    Rozhodčí nakonec nastavuje celkem tři minuty.

90 + 2
    Rossi poslal k zemi Velu k zemi a vidí žlutou kartu!

90 + 1
    Míč ovšem končí těsně vedle pravé tyče!! Velké štěstí pro San Sebastian!

90
    Nepřímý volný kop uvnitř pokutového území pro Valladolid!

90
    Vstupujeme do poslední minuty. Uvidíme, kolik bude hlavní rozhodčí nastavovat.

89
    Griezmann zatáhl za dres Mitroviće a vidí žlutou kartu!

88
    Žlutou kartu dostává Víctor Pérez (Real Valladolid).

88
    Griezmann unikal po pravé straně, ale byl tvrdě zfaulován a nyní jistě nezůstává na trávníku kvůli zdržování.

85
    Ovšem ani z této šance se nepodařilo hostům vyrovnat a to již vstupujeme do poslední pětiminutovky.

85
    Valdet vybojoval rohový kop pro Valladolid.

84
    Domácí fotbalisté nyní dobře kombinují a snaží se nepůjčit míč svému soupeři, což se jím zatím relativně daří.

84
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Rubén Pardo, přichází Gorka Elustondo.

83
    Agirretxe se ocitl v postavení mimo hru, takže jeho úprk na brankáře Jimenéze nemohl pokračovat!

81
    Guerra fauloval ve vzdušném souboji s brankářem Bravem, takže veškeré další vzrušení bylo zbytečné!