Bardejov – Pohronie 2:1 (kon.) | Podbrezová – Trnava B 2:0 (kon.) | Šamorín – R. Sobota 2:0 (kon.)
Šaľa – Dubnica 0:1 (kon.) | Michalovce – L. Mikuláš 0:1 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
0:1 (0:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Sobota 05.04.2014, 17:30 • MFK Zemplín Michalovce • MONACObet liga

Koniec zápasu, všetky hlavy Michalovčanov sú dole. Gól v poslednej minúte si určite nezaslúžili. Domáci hráči sa idú ešte sympaticky pozdraviť s domácim fanklubom. Michalovce bol v prvej polovici jasne lepším tímom. Dokázali si vypracovať viacero dobrých šancí. Ich nepremenenie musí teraz naozaj mrzieť. V druhom polčase sa mala kopať penalta po zákroku na Kuncu. Rozhodca to ale ako faul nevidel a pokutový kop neodpískal. Domáca neporaziteľnosť tak padá. Liptovský Mikuláš ide domov s dobrou náladou a ziskom troch bodov. Odo mňa to je všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (19:24:34)

90+2
    Rozhodca odpískal koniec zápasu. Michalovce nedokázali skórovať.

90+1
    Michalovca ešte tlačia. Snažia sa streliť gól.

90
    Nadstavený čas sú dve minúty.

90
    Liptovský Mikuláš dal gól!

Pre Michalovčanov prichádza obrovská rana. Po centre Matića sa dokázal vyšplhať do vzduchu Hanzeľ, ktorý jemnou hlavičkou skóruje!

89
    Tlak domácich naďalej pokračuje. Zatiaľ to ale na zmenu skóre nevyzerá.

88
    V 88.minúte prichádza ku striedaniu na strane hostí. Jánošíka vystriedal Balluch.

87
    Sanchezova strela z diaľky Šavola neprekvapila.

86
    Dnešné stretnutie sleduje 1280 divákov.

85
    Michalovčania sú teraz so všetkými hráčmi na útočnej polovici.

84
    V závere stretnutia sú aktívnejší hostia na čele s Hanzeľom. Žeby padla domáca neporaziteľnosť Michaloviec?

83
    V 83.minúte prichádza ku ďalšiemu striedaniu. Legionár Čapek nahradil Gamkrelidzeho.

82
    Šimčak dostáva žltú kartu za potiahnutie záchrannej brzdy.

81
    Je tu posledná desaťminútovka zápasu. Skóre je zatiaľ nerozhodné.

80
    Miroslav Latiak sa dostal ku odrazenej lopte ale strela mu dobre nesadla a vystrelil vysoko nad.

79
    Hanzeľ opäť pri lopte. Získal rohový kop.

78
    Už mohlo byť 0:1! Pred bránku sa dostal Hanzeľ. Mal dostatok času na umiestnenie strely. Jeho strela mierila dobre, no všetko zahatal skvelý zákrok Rašku.