Cercle Brugge – Mechelen 0:1 (kon.) | Lokeren – Genk 1:1 (kon.) | Lierse – Gent 1:0 (kon.)
Oostende – Waasland-Beveren 0:0 (kon.) | Charleroi – Kortrijk 1:1 (kon.) | Mons – Leuven 1:1 (kon.)
Sporting Lokeren
1:1 (1:1)
KRC Genk
Sobota 05.04.2014, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Utkání mezi Lokerenem a Genkem končí remízou 1:1. Obě branky padly již v prvním poločase, kdy v sedmé minutě poslal domácí do vedení Vanaken. O šest minut později vyrovnal Ngcongca. To je vše, přeji hezký večer. (21:49:53)

90+2
    Poslední akce domácích gólem neskončila, hlavní sudí naposledy fouká do píšťalky.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

89
    Blíží se závěr, stav je stále nerozhodný a vše nasvědčuje tomu, že výsledkem 1:1 utkání skončí.

87
    Naposledy střídá tým Genku. Mboyo nahradí Cisseho.

84
    ... ze hry odešel De Pauw, kterého nahradil Ansah.

82
    Domácím se nepodařil další útok. Lokeren chystá druhé střídání.

79
    Druhé střídání hostů. ze hřiště odejde Camus, opačným směrem zamíří De Ceulaer.

77
    Pozorná obrana Genku soupeři téměř nic nedovoluje.

75
    Domácí v útoku zastavilo ofsajdové postavení.

72
    Hosté střídají. Ngongcu nahradí Gorius.

70
    Hamalainen zahrával rohový kop, kterému dal ale příliš velkou razanci.

69
    Patosimu byl odpískán útočný faul, jeho ofenzivní snažení tak bylo ukončeno.

67
    Domácí obránce zažehnal hrozící nebezpečí dlouhým odkopem.

64
    Kumordzi byl za svůj zákrok potrestán žlutou kartou.

63
    Domácí příznivci se dožadují potrestání hráče Genku žlutou kartou.

61
    Fotbalisté obou týmů předvádí stenou hru jako z úvodu poločasu, tedy spíše zaměřenou na defenzívu...

58
    Remacle zahrával v krátkém čase dva rohové kopy, ale z ani jednoho se domácím nepodařilo skórovat.