Cercle Brugge – Mechelen 0:1 (kon.) | Lokeren – Genk 1:1 (kon.) | Lierse – Gent 1:0 (kon.)
Oostende – Waasland-Beveren 0:0 (kon.) | Charleroi – Kortrijk 1:1 (kon.) | Mons – Leuven 1:1 (kon.)
Cercle Brugge KSV
0:1 (0:1)
YR KV Mechelen
Sobota 05.04.2014, 18:00 • Jan Breydelstadion (Brugge) • Belgická Jupiler Pro League

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou. (19:54:27)

Cercle Brugge doma prohrává s Mechelenem 0:1, rozhodl o tom už v 11. minutě Junker. Domácí si sice byli schopni vytvořit několik lepších střeleckých příležitostí, překonat skvělého Biebauwa se ale nepodařilo.

90+2
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Cordaro, přichází Biset.

90+2
    Nastaveny byly 3 minuty.

90+1
    Už běží nastavený čas, hosté jsou velmi blízko nesmírně důležitému vítězství.

90
    Domácí forvard Uchebo se dostal do velké blízkosti k brance Mechelenu, bránu ale trestuhodně minul!

87
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Trajkovski, přichází Rits.

85
    Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází van Roose, přichází Boi.

83
    Po břevnu, které nastřelil Buyl se domácím nedaří, o to snáz mohou hosté utkání dohrát.

81
    Žlutou kartu dostává Vandam (YR KV Mechelen).

80
    Jen deset minut schází do konce utkání, hosté drží nadějné vedení 1:0 a úspěšně vzdorují tlaku Brugg.

78
    Buyl trefuje ve velké šanci břevno, hosté měli štěstí. Mohou být ale v klidu, signalizován je ofsajd.

75
    Tlak domácích vrcholí, překonat Biebauwa se ale stále nedaří.

72
    Na levém křídle se uvolnil Claes, domácí obrana se ale včas zformovala a šanci hostů z brejku eliminuje.

70
    Do konce utkání zbývá 20 minut hry, gól Junkerea stále zůstává jedinou trefou dnešního mače.

69
    Uchebo zkusil překvapit Biebauwa, ten je však stále pozorný a balon chytá.

67
    Trajkovskiho pas nebyl přesný, hrát tak budou hosté.

66
    Domácí D´Haene prozkoušel pozornost gólmana hostů Biebauwa, ten pokryl střelu ze střední vzdálenosti bez větších potíží.