Cercle Brugge – Mechelen 0:1 (kon.) | Lokeren – Genk 1:1 (kon.) | Lierse – Gent 1:0 (kon.)
Oostende – Waasland-Beveren 0:0 (kon.) | Charleroi – Kortrijk 1:1 (kon.) | Mons – Leuven 1:1 (kon.)
Sporting Charleroi
1:1 (0:1)
KV Kortrijk
Sobota 05.04.2014, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a domácí Sporting Charleroi dokázal v druhé půli vyrovnat na 1:1. Domácí věděli, že pokud chtějí z tohoto zápasu získat alespoň nějaký bod, musí hrát aktivně. To také řádně plnili, ale nedařilo se jim skórovat. Začalo se hrát i dost tvrdě a viděli jsme několik žlutých karet. Tlak Sportingu postupně narůstal a odměna za to přišla v 79. minutě, když se trefil Dewaest. Charleroi od té doby tlačila ještě víc, ale k tomu, aby přidala druhou branku to nebylo. Nakonec je z toho zasloužená remíza pro oba celky. Dnes je to ode mě vše, zase někdy na shledanou. (21:56:38)

90+2
    Santini se opřel do rány, ale netrefil.

87
    Spíše už taktické střídání domácích, když pomalu odchází ze hřiště Kebano a na závěrečné minuty přichází Kudemor.

85
    Vzápětí odchází ještě Chevalier, kterého nahrazuje Santini.

85
    Hosté zkousší hru rozproudit změnou v sestavě, trenér stahuje De Smeta a posílá na trávník Ramana.

83
    CHarleroi je najednou plná síly a odvahy, hosté pouze brání.

79
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    Saglik nacentroval an druhou stranu přesně na SEBASTIENA DEWAESTA, který si balón zpracoval a Keeta doslova prostřelil. 1:1.

78
    Saglik utekl po pravé straně a na středu hledal Faurého, k tomu se míč sice dostal, ale ke střele mu bránící beci prostor nedali.

74
    Další provinilec, který dostal žlutou kartu je Matton

72
    Domácí Sporting měl soupeře doslova zamčeného na jeho polovině, do vápna se ale dostávají jen ztěží a zpoza šestnáctku se góly dávají málo.

69
    Další změna Sportingu, odchází Marcq a na jeho místo nastupuje Saglik.

68
    Marcq sfauloval zezadu De Metse a po právu vidí žlutou kartu.

68
    Aktivita domácích stále roste, tentokrát to Keet zachránil za cenu rohu.

65
    Fauré vracel Tainmontovi, jeho střela byla sražena.

62
    Domácí to i tak zkusili centrem rovnou do vápna, ale ten úspěch neslavil.

61
    Kebano si došel pro faul, ale je to daleko od brány.

59
    Gólman KV obdržel žlutou kartu za zdržování.

57
    Naopak teď dopředu opět mířili hosté, Chevalier byl ten, který zakončoval, ale mimo.