Cercle Brugge – Mechelen 0:1 (kon.) | Lokeren – Genk 1:1 (kon.) | Lierse – Gent 1:0 (kon.)
Oostende – Waasland-Beveren 0:0 (kon.) | Charleroi – Kortrijk 1:1 (kon.) | Mons – Leuven 1:1 (kon.)
RAEC Mons
1:1 (1:0)
Oud-Heverlee Leuven
Sobota 05.04.2014, 20:00 • Stade Charles Tondreau • Belgická Jupiler Pro League

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (22:00:26)

Je to tak, utkání je už pouze minulostí. Domácí Mons vstoupil do utkání lépe a ve 21. minutě šel zásluhou Matthyse do vedení. Ve druhém poločase si hosté celou situaci ještě více zkomplikovali, červenou kartu viděl v 62. minutě Geraerts. Domácí se pak naprosto nepochopitelně zatáhli a spoléhali, že jednobrankové vedení ubrání. To se jim nepodařilo, v první nastavené minutě srovnal Robson. Leuven má tak v minitabulce už 7 bodů, domácí Mons pouze jeden.

90+3
    Poslední střelecký pokus Matthyse nepřesný, hlavní sudí odpíská každou chvílí konec zápasu.

90+2
    Ihned dopředu se vydali domácí, jejich snaha končí v zámezí, rozehrávat bude Bailly.

90+1
    Leuven právě vstřelilo branku!
    Hosté i v deseti srovnávají! Můžeme však říci, že zaslouženě, domácí totiž hráli neskutečně pasivně a přišel trest. Na rohový kop si nejlépe vyskočil DA SILVA ROBSON, který srovnává, 1:1!

90
    Teď hosté zatlačili svého soupeře hodně hluboko, domácí odkopávají do zámezí.

88
    Domácí samozřejmě využívají i posledního střídání, Angeliho nahradí De Belder.

87
    Pro míč si ale došel Sausezz, který s rozehrávkou nikam nepospíchá.

86
    Další roh pro Leuven, do pokutového území míří téměř všichni hostující fotbalisté.

84
    Míč v zámezí a hosté budou naposledy střídat, Thompsona nahrazuje Ruytinx.

83
    Leuven teď zatlačil soupeře na jeho polovině. Nakonec z toho hosté vytěžili rohový kop, vůbec první v tomto zápase pro Leuven.

81
    Hosté už vsadili vše na ofenzívu, Mons teď bude nejspíše hrozit jen z rychlých brejků.

80
    Dussenne si pomohl taktickým faulem a po zásluze vidí žlutou kartu.

78
    Dohráno má Ngolok, místo kterého na trávník vbíhá Kostovki.

77
    Rozehrávat od brány bude Bailly, ještě předtím ale budou hosté střídat.

76
    Teď však domácí na útočné polovině a vybojovali rohový kop.

75
    Mons už hraje opravdu velmi defenzivně, to by se jim také mohlo vymstít.

74
    Leuven ještě rozhodně nic nevzdává, v desíti hosté působí lepším dojmem, než když hráli v plném počtu.