Třinec – Frýdek-Místek 0:0 (kon.) | Sokolov – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Táborsko – Vlašim 2:0 (kon.)
Zlín – Pardubice 2:1 (kon.)
FK Třinec
0:0 (0:0)
FK Frýdek-Místek
Sobota 05.04.2014, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Z mé strany to je pro dnešek vše, u dalších přenosů se s Vámi těším, na počtenou! (12:08:23)

Derby mezi Třincem a Frýdkem-Místkem končí bezbrankovou remízou. Druhý poločas hodně ovlivnilo vyloučení Wojnara z dvaapadesáté minuty. Hosté byli aktivnější, branku ale vstřelit nedokázali.

90 +3
    Vysoký centr vyboxoval Prepsl do bezpečí, u míč jsou stále domácí...

90 +2
    Kubáňův centr získali hosté, míč následně skončil za brankou Prepsla. Domácí rozehrají rohový kop.

90 +2
    Kubáně ve snaze rozjet třineckou akci fauloval Soukup, domácí budou rozehrávat od půlící čáry.

90 +1
    Naposledy střídá také hostující trenér, Petra Zapalače vyměnil Jan Staško.

90
    Utkání pomalu končí, rozhodčí ještě nastavuje 3 minuty.

89
    Poslední střídání domácího týmu. Hřiště opouští Petr Joukl, poslední minuty si zahraje Tomáš Gavlák.

88
    Dalekonosnou ránu vyslal Motyčka. Střela mu ale vůbec nesedla a míč letěl daleko vedle hostující branky.

87
    Třinec dostal míč na hostující část hřiště, zatím se ale nepřibližuje k brance Prepsla.

86
    Kovařík se chtěl protáhnout kolem Vomáčky, ve své snaze jej ovšem fauloval. Rozehrávat bude domácí gólman.

85
    Hra se trochu kouskuje, míč neustále létá do autu. Hraje se na polovině Frýdku-Místku.

84
    Druhé střídání pro Třinec. Miroslava Cepláka na trávníku střídá Tomáš Matoušek.

83
    Třinec dostal hru k velkému vápnu Frýdku, domácí fotbalisté zatím drží míč u postranní čáry.

82
    Petr Soukup u postranní čáry sestřelil Cepláka, rozhodčí mu ukazuje žlutou kartu.

81
    Další šance Hynka Prokeše! Hostující forward opět hlavičkoval z bezprostřední blízkosti, tentokráte trefil hlavu nejblíže stojícího hráče Třince.

80
    Hosté znovu střídají. Hřiště opouští Filip Kmoníček, nahrazuje ho Petr Soukup.

79
    Hosté mohli skórovat! Přesný centr z levé strany přistál na hlavě Hynka Prokeše, který ale z bezprostřední blízkosti přestřelil!

Daniel Ježek

Branky:

Karty:   16. Lisický (TRI), 34. Motyčka (TRI), 36. Ceplák (TRI), 75. Vomáčka (TRI) – 49. Prokeš (FRM), 71. Literák (FRM), 82. Soukup (FRM)   52. Wojnar (TRI)

FK Třinec: Paleček – Joukl (89. Gavlák), Wojnar, Lisický, Čelůstka, Ceplák (84. Matoušek), Motyčka, Málek, Vomáčka, Kubáň, Dedič (62. Hupka).
    Náhradníci: Velner, Matoušek, Kyselý, Hupka, Gavlák, Haša, Bruk

FK Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček, Uvíra, Literák, Zapalač (90 +1 Staško), Palko, Mozol, Cigánek, Talián (68. Kovařík), Kmoníček (80. Soukup), Prokeš.
    Náhradníci: Coufal, Korneta, Schroner, Soukup, Kovařík, Staško, Hlaváč

Rozhodčí: Miroslav Zelinka – Ondřej Pelikán, Kryštof Mencl