Grödig – Salzburg 1:3 (kon.) | Wiener – Ried 1:1 (kon.) | Wacker – Wolfsberger 0:1 (kon.)
Sturm Graz – Admira 1:1 (kon.)
SK Sturm Graz
1:1 (1:0)
FC Admira Wacker Mödling
Sobota 05.04.2014, 19:00 • UPC-Arena • Rakouská Bundesliga

To je ode mne pro dnešek vše, hezký zbytek večera a víkendu Vám přeje Adam Joska. (21:01:07)

Toto utkání je již minulostí. V prvním poločase se trefil domácí Djurcin a v pětašedesáté minutě se podařilo srovnat Schickovi. Ani jeden z týmů poté už žádný gól nepřidal, a tak se celky rozešli za nerozhodného stavu 1:1.

90+3

90+2
    Poslední akce tohoto utkání Maximiliana Saxa je zastavena a je velice pravděpodobné, že zápas skončí za nerozhodnutého stavu.

90
    Základní hrací doba je u konce, hlavní rozhodčí bude nastavovat tři minuty nad rámec devadesáti minut.

90
    Po rohovém kopu se míč dostal ke Katzerovi, jeho střela však byla zastavena a balón odkopnut do bezpečné vzdálenosti.

89
    René Schicker za malou chvíli bude kopat roh.

88
    V zápase se začíná přiostřovat. Žlutou kartu dostává Toth (FC Admira Wacker Mödling).

87
    Poté co dostal Issiak Ouedraogo žlutou kartu, se míče ujímá Offenbacher.

86
    Žlutou kartu dostává Issiaka Ouedraogo (FC Admira Wacker Mödling).

84
    Prní pokus Djuricina byl zablokován, ten druhý už prošel, ale skončil mimo bránu.

82
    Kuttin předvedl výborný zákrok a podržel svůj tým.

80
    Po vystřídání hráčů rozehrává další akci Madl.

79
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Schick, přichází Maximilian Sax.

78
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází F. Kainz, přichází Wolf.

77
    Žlutou kartu dostává Weber (FC Admira Wacker Mödling).

75
    Pliquett se pokusil ohrozit Kuttina, ten s jeho střelou ale neměl žádné potíže a bez problémů jí chytil.