Stuttgart – Freiburg 2:0 (kon.) | W. Brémy – Schalke 1:1 (kon.) | Norimberk – Mönchengladbach 0:2 (kon.)
Augsburg – Bayern 1:0 (kon.) | Frankfurt – Mohuč 2:0 (kon.) | Dortmund – Wolfsburg 2:1 (kon.)
VfB Stuttgart
2:0 (0:0)
SC Freiburg
Sobota 05.04.2014, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga

To je vše, díky za pozornost a u fotbalu zase příště na počtenou. (17:27:38)

Byť to nemusí být úplně pravda, za stavu 1:0 měli hráči Freiburgu tutovky, ale třikrát v řadě skvěle zasáhl Ulreich. Tak tedy nakonec výhry pro Stuttgart, Daridův tým se vrací domů bez bodu.

Je dobojováno. Vfb Stuttgart dnes potřeboval získat tři body a nakonec se je získat podařilo. Skóre otevřel v 69. minutě Maxim, který po hodině hry vstoupil na hřiště. Ten stejný hráč byl i u pojistky, minutu před koncem dorazil jeho centr do sítě rakouský fotbalista Harnik. Domácí během hry měli velké množství šanci, dokonce třikrát zvonila Baumannova tyč, výhra se tedy dá považovat za zaslouženou.

90+3
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Felix Klaus, přichází Maximilian Philipp.

90+3
    Žlutou kartu dostává Martin Harnik (VfB Stuttgart).

90+2
    Domácí trenér může přijmat gratulace, nasadit Maxima byl tah přímo mistrovský.

90
    Nastavují se tři minuty a je téměř jisté, že předposlední Stuttgart získá tolik potřebné tři body.

89
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    Sám si ho vybojoval, sám si ho rozehrál. Žolík domácího trenéra si po gólu připisuje i asistenci. Svůj centr nasměroval na MARTINA HARNIKA, který byl u zadní tyče nikým neatakován. A tak mu nezbylo nic jiného, než pohodlně zavěsit. Asistence: Alexandru Maxim.

88
    Autor jediného gólu Maxim vybojoval rohový kop.

87
    Snaží se bránit, v deseti jsou nastěhovaní na své polovině.

86
    Domácí nikam nepospíchají, je to logické. Tři body potřebují jako sůl.

85
    Pět minut před koncem bojuje Freiburg alespoň o bod. Nutno dodat, že k němu měl blízko. Šancí měl dostatek. Ovšem i soupeř mohl vést daleko větším rozdílem. Třikrát v zápase zvonila tyčka, to se častokrát nevidí.

84
    Tak pokud jsme sledovali do zhruba šedesáté minuty fotbalovou nudu, tohle je pravý opak. Stále se něco děje a šance střídá šanci. A ne vůbec ledajakou.

83
    Neskutečný zápas, tedy v posledních minutách. Baumannovi potřetí v zápase pomohla tyč. Traorého centr propadl na malé vápno, kde se nejlépe zorientoval Rüdiger a jeho ránu z otočky zastavila až zmíněná branková konstrukce.

82
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Carlos Gruezo, přichází Moritz Leitner.

80
    Tomu se říká tlak. Tvrdou bombu z dvaceti metrů vyslal znovu výborně hrající Mehmedi a míč končí u fantastického Ulreicha, který v posledních minutách musel čarovat.

79
    Ulreich se tedy vůbec nenudí. Další zákrok z kategorie těžkých předvedl po šanci Mehmediho, který byl před ním sám, ale zakončil pouze do jeho nohou.

78
    Začínají se dít věci. Hosté zahrávali roh a na zadní tyč si zaběhl Ginter. Jeho hlavičku konečky prstů musel Ulreich vytěsnit mimo tři tyče. Následně si poradil i s dorážkou stejného hráče. To byly dvě tutovky Freiburgu, který mohl udeřit a vyrovnat.