Chievo – Hellas Verona 0:1 (kon.) | Inter – Bologna 2:2 (kon.)
2:2 (1:1)
Bologna FC
Sobota 05.04.2014, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (Milano) • Italská Serie A

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou. (22:42:49)

Inter Milán doma remizuje s Bolognou 2:2, opět tak potvrzuje, že není v dobré pohodě. Domácí přitom vedli 1:0 a 2:1, nesmírně odhodlaným a bojovným hostům se však vždy podařilo vyrovnat. 5 minut před koncem utkání zahrával Milito pokutový kop, ten ale chytil skvěle chytající Curci. V poslední minutě utkání mohli rozhodnout hosté, Acquafresca ale trefil "jen" tyč.

90+3
    Obrovská šance Bologni na rozhodnutí nekončí gólem! Acquafresca dorážel svou vlastní ránu po protiútoku Bologni, trefuje ale jen tyč!

90+2
    Morleo fauluje poblíž vlastního vápna Nagatoma, domácí tak budou zahrávat standardní situaci, která může rozhodnout o utkání.

90+1
    Rozhodnout mohl Palacio, jeho přízemní střelu ale chytá Curci!

90+1
    Nastavují se 3 minuty.

90
    Curci opět chrání Bolognu s velkou bravurou, nebezpečný centr kryje ve svých rukavicích.

89
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Panagiotis Kone, přichází Diego Pérez.

88
    Ten se ale nevydařil, rozehrávat tak bude spěchající Handanovič.

88
    Bologna má navíc k dispozici rohový kop...

87
    Curci opět pomáhá svému týmu, centr do vápna chytá a přerušuje tak na chvíli hru.

86
    Rozhodující okamžik utkání domácí nezvládli, pro Bolognu to může být nesmírně cenný bodový zisk.

85
    Militovo zakončení ale vyráží skvělý Curci!

84
    Domácí budou zahrávat pokutový kop!

84
    Žlutou kartu dostává Panagiotis Kone (Bologna FC).

82
    Šance Interu gólem nekončí, na dobrý centr Nagatomo, bohužel pro domácí, nedosáhl.