Olhanense – Braga 0:2 (kon.) | FC Ferreira – Sporting 1:3 (kon.)
SC Olhanense
0:2 (0:0)
SC Braga
Sobota 05.04.2014, 19:00 • Estádio José Arcanjo, Olhão • Portugalská Primeira Liga

Z Estádio José Arcanjo je to pro tuto chvíli vše, již ve 21:15 ale startuje zápas mezi Pacosem Ferreirou a Sportingem Lisabon. Příznivci portugalské Primera Ligy si tak přijdou na své. Také tímto utkáním Vás bude provázet komentátor Tomáš Reiner. Do té doby. Na shledanou. (20:57:52)

Raul Rosescu mohl v páté minutě poslat Bragu do vedení, jenže nedokázal proměnit penaltu, své zaváhání však dokázal napravit šest minut před koncem, když zachoval pevné nervy a svou druhou penaltu v zápase s přehledem proměnil. V samotném závěru zápasu ještě zpečetil výhru hostů Piqueti Brito. Braga po tomto vítězství ztrácí na pátý Nacional jen tři body, jenže Nacional má zápas k dobru a je k účasti v evropských pohárech blíže. Konečný výsledek. Olhanense 0 Braga 2.

90+3
    Konec zápasu už se dohrává jen z povinnosti a Braga dnešní střetnutí zvládne.

90+2
    Běží druhá minuta nastavení a o výhru už by Bragu mohl připravit jen naprostý kolaps.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Braga právě vstřelila branku!
    PIQUETI BRITO pečetí výhru Bragy!! Brito dostal krásnou přihrávku od svého spoluhráče, který se nezachoval sobecky, poté udělal kličku vybíhajícímu Belecovi a přízemní střelou uklidil míč do prázdné brány.

89
    DRŽENÍ MÍČE: Olhanense 50% Braga 50%

88
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Pardo, přichází Vukcevic.

87
    Braga připravila poslední střídání. Ze hřiště odchází Pardo, kterého nahradí Vukcevic.

86
    Žlutou kartu dostává Rusescu (SC Braga).

86
    Prado mohl vstřelit pojišťující gól, jeho přízemní střela z úhlu ale těsně minula vzdálenější levou tyč!

85
    Olhanense vybojovalo rohový kop, který byl odvrácen.

85
    Rusescu nyní dokázal odčinit neproměněnou penaltu z páté minuty zápasu.

84
    RAUL RUSESCU zachoval pevné nervy a tentokrát penaltu chladnokrevně proměnil!! Rumunský útočník vstřelil svůj pátý gól v letošní sezóně a poslal Bragu v závěru zápasu do vedení.

83
    Jander převzal kapitánskou pásku po Rui Duartem a nyní oslabil svůj tým.

82
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Jander (SC Olhanense).

81
    Jander sestřelil v pokutovém území Parda a Braga bude zahrávat druhou penaltu!

Tomáš Reiner

Branky: 84. Rusescu (pen.), 90. Brito

Karty:   4. Jander (OLH), 35. Dionisi (OLH), 59. Felipe (OLH), 65. Regula (OLH) – 6. Miljkovič (BRG), 46. Mauro (BRG), 86. Rusescu (BRG)   82. Jander (OLH)

Neproměněná penalta: 5. Rusescu (OLH), brankář Belec zneškodnil

SC Olhanense: Belec – Luis Felipe, Oumar Diakhité, Kroldrup, Jander (C), Lucas Souza, Paulo Regula (74. Murilo), Obodo (78. Celestino), Rui Duarte (C) (63. Femi), Paulo Sérgio, Dionisi.
    Náhradníci: Ricardo, Ricardo Ferreira, Celestino, Femi, Murilo, Sampirisi, Marreco Gouveia.

SC Braga: Eduardo – Miljković, Joãozinho, André Pinto, Paulo Vinícius, Luiz Carlos, Mauro, Rodrigo Battaglia (72. Nuninho), Felipe Pardo (88. Vukcevic), Rusescu, Erivaldo (72. Brito).
    Náhradníci: Cristiano Pereira, Kadu, Tomás Dabó, Vukcevic, Nuninho, Erick Moreno, Piqueti Brito.

Rozhodčí: Duarte Nuno Pereira Gomes. Asistenti: V. M. Raposo Batista Tomé, N. Vicente. Čtvrtý rozhodčí: T. Martins