Ottawa – Montreal 4:7 (kon.) | New Jersey – Washington 2:1 (kon.) | Columbus – Chicago 3:4 (kon.)
Florida – Calgary 1:2 (kon.) | Detroit – Buffalo 3:2 (kon.) | Arizona – Edmonton 2:3 (0:1 po s.n.)
Anaheim – Nashville 2:5 (kon.) | Boston – Philadelphia 5:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 0:4 (kon.)
NY Islanders – Washington 3:4 (0:1 po s.n.)

Hity – 38:31 (01:59:16)

Je za námi dnešní napínavé utkání, ze kterého nakonec odcházejí vítězně hosté z Washingtonu, kteří dokázali srovnat z nepříznivého stavu 1:3 na 3:3 a poté ubojovat dva body v samostatných nájezdech. Toto je ode mě pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího online přenosu na počtenou.

Washington právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JEVGENIJ KUZNĚCOV.

A nedává! Holtby ho vychytal a Washington si odváží dva cenné body!

Nelson musí dát...

Ale Nabokov jeho bekhendový blafák rozhodl...

Grabovski může rozhodnout...

Ryan Strome neproměňuje druhý nájezd domácích!

Za hosty jede Kuzněcov svou tvrdou střelou do horního rohu brány proměňuje!

Jako první jel Nielsen, ale jeho střela nenašla cíl.

Samostatné nájezdy začínají.

V samostatných nájezdech začnou domácí.

Ani v prodloužení se zápas nerozhodl a dnes tedy budeme svědky samostatných nájezdů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:44
    Znovu Ovečkin. Tentokrát se vrhnul do tří hráčů a i tak se dostal ke střele.

63:56
    Strome pálil z mezikruží, ale Holtby vyrazil jeho střelu betonem.

63:08
    V prodloužení jsou lepším týmem hosté, kteří nepouští ostrovany do žádně šance.

62:16
    Poprvé v celém zápase jsou slyšet diváci, kteří bouřlivě povzbuzují svůj tým.

David Košinár

Branky a nahrávky: 13. Clutterbuck (Cizikas), 25. Persson (Hamonic, Haan), 30. Nielsen (Bailey, Donovan) – 23. Kuzněcov (Johansson), 33. Backström (Ovečkin), 36. Ward, ?. Kuzněcov

New York Islanders: Nabokov – De Haan, Hamonic, Czuczman, Hickey, Donovan, Carkner – Lee, Nielsen, Bailey – Persson, Nelson, Clutterbuck – Martin, Strome, McDonald – Sundstrom, Cizikas, Halmo
    Washington Capitals: Holtby – Carlsson, Alzner, Green, Brouillette, Strachan, Orlov – Ovečkin, Backstrom, Grabovski – Brouwer, Beagle, Johansson – Ward, Fehr, Chimera – Wilson, Kuzněcov, Penner