Ottawa – Montreal 4:7 (kon.) | New Jersey – Washington 2:1 (kon.) | Columbus – Chicago 3:4 (kon.)
Florida – Calgary 1:2 (kon.) | Detroit – Buffalo 3:2 (kon.) | Arizona – Edmonton 2:3 (0:1 po s.n.)
Anaheim – Nashville 2:5 (kon.) | Boston – Philadelphia 5:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 0:4 (kon.)
NY Islanders – Washington 3:4 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
New York Islanders
3:4 (1:0, 2:3, 0:0 - 0:0)
Washington Capitals
Sobota 05.04.2014, 23:10 • Nassau Coliseum, New York • NHL

55:20
    Velká šance pro Washington! Travis Hamonic (NYI) putuje na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

39:12
    Jenže přesilová hra je rychle u konce. Za sekání si odsedí dvě minuty Strachan (WSH).

38:32
    Hosté budou mít možnost jít poprvé v utkání do vedení. Za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici Matt Carkner (NYI).

28:32
    Přesilová hra i na druhé straně. Alexandr Ovečkin (WSH) se provinil vysokou holí a odsedí si dvě minuty na trestné lavici.

26:25
    Hosté budou mít možnost srovnat. Za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici Mike Halmo (NYI).

16:17
    A může být hůř. Za držení si jde sednout na trestnou lavici Tyson Strachan (WSH).

13:30
    Další přesilová hra pro hosty. Za sekání si odsedí dvě minuty Calvin De Haan (NYI).

05:03
    Capitals budou mít první možnost přesilové hry, když na trestnou lavici usedá Strome (NYI).

David Košinár

Branky a nahrávky: 13. Clutterbuck (Cizikas), 25. Persson (Hamonic, Haan), 30. Nielsen (Bailey, Donovan) – 23. Kuzněcov (Johansson), 33. Backström (Ovečkin), 36. Ward, ?. Kuzněcov

New York Islanders: Nabokov – De Haan, Hamonic, Czuczman, Hickey, Donovan, Carkner – Lee, Nielsen, Bailey – Persson, Nelson, Clutterbuck – Martin, Strome, McDonald – Sundstrom, Cizikas, Halmo
    Washington Capitals: Holtby – Carlsson, Alzner, Green, Brouillette, Strachan, Orlov – Ovečkin, Backstrom, Grabovski – Brouwer, Beagle, Johansson – Ward, Fehr, Chimera – Wilson, Kuzněcov, Penner