Turecko – Jihoafrická rep. 2:4 (kon.) | Nový Zéland – Mexiko 0:5 (kon.) | Španělsko – Čína 4:0 (kon.)
Španělsko
4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
Čína
Neděle 06.04.2014, 20:00 • Pabellon de Hielo • Mistrovství světa - II. B Divize

56:51
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Po minutě a dvanácti vteřinách se prosazuje střelou od modré GUILLERMO BETRAN, který zamířil naprosto přesně po přihrávce Juana Jose Palacina. Čína třetí třetinu naprosto nezvládla. Asistence: Juan Jose Betran, Oriol Boronat.

54:08
    Pokud do druhého gólu měli Číňané ještě jakous takous naději, nyní jí ztrácí. Juan Munoz našel mezi kruhy zcela volného PABLA MUNOZE a o osudu dnešního zápasu je definitivně rozhodnuto. Asistence: Juan Munoz.

52:40
    Troufám si tvrdit, že je rozhodnuto. Quevedo našel mezi kruhy naprosto volného ORIOLA BORONATA, který střílí svůj dnešní druhý gól. Jiného střelce zatím dnešní utkání nezná. Asistence: Carlos Quevedo.

02:46
    Čína se sice v oslabení ubránila, ale při hře pěti proti pěti zůstala před brankou Liu, kterého po střele Betrana překonal dorážkou ORIOL BORONAT. Asistence: Guillermo Betran.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 3. Boronat (G. Betran), 53. Boronat (Quevedo), 55. P. Munoz (J. Munoz), 57. Betran (Palacin)

Španělsko: Alcaine (Carretero) – Hernandez, Ubieto, G. Betran, Palacin, Gainza, Vea – J. Munoz, Ribas, P. Munoz – Gonzalez, Boronat, Quevedo – Solorzano, Fuentes, Carbonell – Barnola, Puyuelo, Garcia-Arias – A. Betran. Trenér: Timo Tuomi.
    Čína: Z. Liu – L. Liu, Quan, Fu, Q. Liu, Wen, Yang, Li, Zhu – Wang, H. Zhang, Chen – Bao, Xia, Ch. Zhang – X. Li, Z. Li, Ji – Guo, He. Trenér: Tianyu Hu.

Rozhodčí: Maxim Urida – Vanja Belić, Chris van Grinsven

Diváci: 2350.