Kladno – Regensburg 3:4 (1:2 po s.n.) | Jindř. Hradec – Třinec 2:7 (kon.) | Regensburg – Linz 7:2 (kon.)
Třinec – Kladno 9:2 (kon.) | Linz – Jindř. Hradec 1:4 (kon.)
Steinbach Black Wings Linz
1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Neděle 06.04.2014, 16:30Memoriál Jana Marka

37:40
    Vajgar tlačil puk do branky, v brankovišti Linze skrumáž, která končí dvěma minutami pro hradeckého Martina Čamru a lineckého Kaila. Hradecký hráč za sekání, jeho protějšek za hrubost.

34:56
    David Kohút dvě minuty za faul loktem.

30:13
    Linz si zahraje přesilovou hru, dvě minuty za nedovolené bránění pro Jiřího Kubeše.

27:29
    Gól Kubeše neplatí pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

26:15
    Nilas Maurer dvě minuty za sekání.

26:08
    Vajgar právě vstřelil branku!
    MILAN DANČIŠIN, kapitán Vajgaru využil u pravé tyče tutovou šanci, na kterou mu asistovali Matyáš Filip s Jiří Kubeš.

21:29
    Parádně využitá akce tři na jednoho. Hradečtí forvardi si na jeden dotek předali puk a DAVID KOHÚT vrací Vajgaru dvoubrankový náskok. Asistence Jan Šergl a Michal Bláha.

19:22
    Linz právě vstřelil branku!
    Linz rychle reaguje a snižuje na rozdíl jediné branky. Střelu zblízka v podání BENNYHO NEUHUBERA Tourek musel lovit ze své sítě. Asistence Liesch.

18:48
    Šergl upaloval sám na Kovacse, ale bekendový blafák nevyšel.

17:59
    MAREK NIKODÝM posílá jindřichohradecký tým se štěstím do dvoubrankového vedení, když se puk s pomocí linecké teče dostal do branky. Asistence Hynek Havelka.

11:56
    Linz špatně střídal, hrál v šesti a to se nesmí.

07:59
    Martin Čamra dvě minuty za napadení.

07:45
    Bleskurychlé využití přesilové hry v podání Jindřichova Hradce. Akce na dva doteky, střela z pravého kruhu v podání MICHALA BLÁHY se zastavila až v bráně Linze. Asistence Jan Šergl a Jiří Kubeš.

07:06
    Síly na ledě se srovnají, faul kolenem od Jürgena Neumaiera.

05:32
    Linz si zahraje přesilovou hru, vražení na hrazení v podání Jiřího Kubeše.

05:11
    Šergl v brejku na Davida Kohúta, ale Kovacs v brance Linze čaruje.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 20. Neuhuber (Liesch) – 8. Bláha (Šergl, Kubeš), 18. Nikodým (Havelka), 22. Kohút (Šergl, Bláha), 27. Dančišin (Filip, Kubeš)

Steinbach Black Wings Linz: Kovacs, Jordan – Kleiss, Stadler, Neumaier, Schmid, Kail, Deak, Heinz, Neuhuber, Liesch, Jurha, Murphy, Sinziger, Schwarzbauer, Mayerhofer, Aahonen, Waismayer, Maurer.
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Tourek, Biernat – Čamra, Myšík, Kubeš, Homolka, Budín, Voves, Dančišin, Draksi, Havelka, Kopřiva, Nikodým, Přibyl, Pokorný, Kohut, Tržil, Filip, Bláha, Šergl, Baxa.