NY Islanders – Washington 3:4 (0:1 po s.n.) | Toronto – Winnipeg 2:4 (kon.) | NY Rangers – Ottawa 2:3 (kon.)
Carolina – New Jersey 1:3 (kon.) | Tampa – Dallas 2:5 (kon.) | Montreal – Detroit 5:3 (kon.)
Minnesota – Pittsburgh 4:0 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 2:1 (kon.) | San Jose – Nashville 0:3 (kon.)
Chicago – St. Louis 4:2 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.)
Tampa Bay Lightning
2:5 (0:3, 2:0, 0:2)
Dallas Stars
Neděle 06.04.2014, 01:10 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne. (03:44:41)

Trestné minuty: 18 – 8

Je dobojováno. Na začátku třetí třetiny se k puku dostal Fiddler a bekhendem poslal Dallas do dvoubrankového vedení. To ještě před polovinou třetí části hry navýšil Roussel, který se prosadil dorážkou Eakinovi střely. Tampa ke konci zvýšila obrátky, dostávala se snadněji před Lehtonena, ale ten zůstal nepřekonatelný, a to i přesto, že Blesky hráli v závěru v šesti proti čtyřem. I tak branka nepadla.

60:00

59:45
    Šustrova rána minula hostující klec.

59:11
    Fiddler vyvezl kotouč do bezpečí, ale prázdnou branku netrefil, ještě jedna příležitost Tampy vrátit se před Lehtonena.

58:57
    Domác pokračují se šesti bruslaři i nadále.

58:43
    Jamie Benn (DAL) – 2 minuty hákování.

58:31
    Domácí mají výhodu, protože budou hrát přesilovku, Bishop je na střídačce, ale puk je za jeho brankou.

58:05
    Tampa ještě zkouší nemožné, ale hosté ji téměř k ničemu nepouští.

57:30
    Palát přes celou šíři pásma nabil Stamkosovi, ten branku Kariho Lehtonena netrefil.

56:30
    Třetí formace Hvězd dělá problémy především Filppulovi, který se v rohu pásma v kotoučem motal a ne a ne jej dostat od své branky.

56:03
    Cole předvedl něco ze svého umění, v útočném pásmu zasekl, nahrál za sebe na Gončara, který ostře vypálil. Bishop byl tentokrát na místě.

55:41
    Jamie Benn největší aspirant na první hvězdu zápasu doposud odehrál něco málo přes 20 minut na ledě.

55:41
    Domácím se pomalu, ale jistě krátí čas na vyrovnání. Ještě mají více než 4 minuty a čtvrt, ale dohnat tři branky, proti tak zkušenému týmu jakým Dallas Stars bezpochyby je se to zdá až nemožné.

55:20
    Tampa střídá, Dallas se snaží o aktivní presink, který domácímu týmu dělá problémy.

David Sochor

Branky a nahrávky: 22. Stamkos (Palát, Hedman), 27. Šustr (Malone, Thompson) – 1. Jamie Benn (Goligoski, Seguin), 6. Jamie Benn (Garbutt, Fiddler), 19. Seguin (Jordie Benn, Jamie Benn), 42. Fiddler, 48. Roussel (Garbutt, Eakin)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Lindback) – Gudas, Carle, Salo, Hedman, Šustr, Brewer, Aulie – Purcell, Stamkos, Brown – Callahan, Filppula, Palát – Kučerov, Johnson, Killorn – Thompson, Malone.
    Dallas Stars: Lehtonen (Thomas) – Daley, Goligoski, Dillon, Jordie Benn, Gončar, Nemeth – Ničuškin, Seguin, Jamie Benn – Garbutt, Eakin, Roussel – Sceviour, Fiddler, Horcoff – Chiasson, Jeffrey, Cole.

Rozhodčí: Leggo, Kozari – Galloway, Racicot

Diváci: 19 204