NY Islanders – Washington 3:4 (0:1 po s.n.) | Toronto – Winnipeg 2:4 (kon.) | NY Rangers – Ottawa 2:3 (kon.)
Carolina – New Jersey 1:3 (kon.) | Tampa – Dallas 2:5 (kon.) | Montreal – Detroit 5:3 (kon.)
Minnesota – Pittsburgh 4:0 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 2:1 (kon.) | San Jose – Nashville 0:3 (kon.)
Chicago – St. Louis 4:2 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.)
Vancouver Canucks
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Los Angeles Kings
Neděle 06.04.2014, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

58:37
    Navíc je tu přesilovka pro Canucks, dvě minuty za nesportovní chování dostal Jonathan Quick, trest odpyká Tyler Toffoli. Tohle už vypadá pro domácí velice nadějné

47:25
    Další vyloučení na straně Kings. Za hákování si jde odpočinout Jeff Carter.

42:38
    Za vražení na hrazení je vyloučen Justin Williams.

40:19
    Hned v úvodu třetiny je tu přesilová hra pro Vancouver, za hrubost je vyloučen Dustin Brown.

37:42
    Přesilovka pro Kings, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Frank Corrado.

32:15
    Tato situace nám ale moc dlouho netrvala, neboť za nedovolené bránění obdržel menší trest domácí Frank Corrado.

29:36
    Série vyloučení pokračuje, na trestnou lavici teď míří hostující Mike Richards za hákování. Bude se hrát 4 na 3.

29:00
    Je po přesilovce, neboť domácí Kevin Bieksa obdržel dvě minuty za hrubost.

28:10
    Je tu první vyloučení utkání, dvě minuty za zdržování hry dostal hostující Matt Greene.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 42. Edler (D. Sedin, H. Sedin), 59. Richardson (Kassian, Booth) – 40. Vojnov (Carter, Gáborík)

Vancouver Canucks: Lack (Markström) – Bieksa, Edler, Garrison, Hamhuis, Stanton, Corrado – Jensen, H. Sedin, Higgins – Burrows, Kesler, D. Sedin – Kassian, Richardson, Booth – Hansen, Matthias, Sestito. Trenér: John Tortorella.
    Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Vojnov, Muzzin, Greene, Martinez, Mitchell, Campbell – Williams, Kopitar, Gáborík – Toffoli, Carter, Pearson – Brown, Stoll, Nolan – Lewis, Richards, Clifford. Trenér: Darryl Sutter.

Rozhodčí: Pollock, LaRue – Murchison, Sharrers

Diváci: 18 910