NY Islanders – Washington 3:4 (0:1 po s.n.) | Toronto – Winnipeg 2:4 (kon.) | NY Rangers – Ottawa 2:3 (kon.)
Carolina – New Jersey 1:3 (kon.) | Tampa – Dallas 2:5 (kon.) | Montreal – Detroit 5:3 (kon.)
Minnesota – Pittsburgh 4:0 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 2:1 (kon.) | San Jose – Nashville 0:3 (kon.)
Chicago – St. Louis 4:2 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.)
San Jose Sharks
0:3 (0:0, 3:0, 0:0)
Nashville Predators
Neděle 06.04.2014, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

Československá stopa v utkání:
    Martin Havlát (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:06.
    Děkuji za pozornost. (07:14:13)

1. Carter Hutton (NSH) 35 zák., 0 gólů, 100,0 %
    2. Partic Hornqvist(NSH) 2+1
    3. Roman Josi (tým) 1+0

Zaslouženě vyhrávají hosté. Z 35 střel vstřelili tři branky. Domácí měli 24 střeleckých pokusů, ani jeden však nevyužili.

60:00

58:12
    Hutton si kráčí za čistým kontem, obránci mu k tomu pomáhají.

57:24
    Utkání se v klidu dohrává.

56:54
    Ekholm se postavil Sheppardovi do cesty. Domácí hráč vybojoval kotouč.

56:04
    Vyloučeni hráči – hostující Hornqvist dvě minuty podražení, domácí Thornton dvě minuty hrubost.

55:34
    Wilson sestřelil Marleaua ve středním pásmu, hra pokračuje dál.

55:20
    Tento zápas má, pravděpodobně, jasného vítěze. Hosté díky třem brankám ve druhé třetině se ujali vedení, které si hlídají.

55:09
    Burns střelou příklepem znovu prověřil brankáře Predátorů.

54:22
    Wingels na hranici kruhů vystřelil, Hutton musel na kolena.

53:47
    Hra přerušena pro zakázané uvolnění.

52:12
    Ellisova rána našla beton Niemiho.

52:06
    Pavelski branku minul. Na přesnější střelu nedostal čas ani prostor.

51:20
    Huttson pochytal v rozmezí deseti sekund ani tři velké šance soupeře. Komerční přestávka.

51:01
    Clune vystřelil pěkně, ránu ve střední výšce zneškodnil Niemi.

50:29
    Oddechový čas pro hosty.

50:01
    Domácí se snaží, ostřelují hostující branku ze všech pozic, ale kotouč nemohou do branky dostat.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 24. Hornqvist (Cullen, Wilson), 29. Hornqvist (Spaling, Jarnkrok), 34. Josi (Weber)

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Demers, Vlasic, Boyle, Irwin, Braun, Stuart – Burns, Thornton, Pavelski – Wingels, Couture, Marleau – Havlát, Sheppard, Nieto – Kennedy, Desjardins, Brown
    Nashville Predators: Hutton (Rinne) – Weber, Josi, Bartley, Del Zotto, Elis, Ekholm – Hornqvist, Fisher, Cullen – Smith, Jarnkrok, Bourque – Stalberg, Wilson, Van Guilder – Nystrom, Sissons, Clune

Rozhodčí: Rehman, Walsh – MacPherson, Wheler