Slovensko – Francie 1:3 (kon.) | Dánsko – Norsko 1:5 (kon.) | Česko – Rakousko 2:1 (kon.)
Slovensko
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Francie
Pondělí 07.04.2014, 13:00 • MEO Aréna • Mistrovství světa žen - 1. divize, sk. A

58:07
    Athena Locatelli (FRA) – Martina Veličková (SVK) obě dvě minuty za hrubost. Hraje se ve čtyřech.

55:54
    Na ledě jsme viděli poměrně ostrý střet dvou hráček a slovenky budou mít v závěru třetí třetiny výhodu přesilové hry. 2 minuty za faul kolenem si vykoledovala Estelle Duvinová (FRA)

45:47
    Francouky si menším tlakem v rohu kluziště vynutily přesilovou hru. Barbora Kežmarská (SVK) 2 minuty za hru tělem.

42:29
    Gabriela Žitňanská (SVK) 2 minuty za podražení.

36:45
    Hokejistky Slovenska si tentokrát zahrají početní výhodu. Hráčka Amandine Cuasnetová (FRA) je potrestána trestem 2+10 za zásah do oblasti hlavy a krku.

34:28
    Nikola Balášová (SVK) 2 minuty za hru tělem.

29:38
    Emmanuelle Passardová (FRA) 2 minuty hákování. Slovenky mají příležitost k vyrovnání.

25:29
    Slovenky si navíc zahrají oslabení. Maria Herichová (SVK) 2 minuty za hákování.

24:03
    Je tu šance pro francouzky, vyloučena je Miriam Mikesková (SVK) 2 minutami za hákování.

21:17
    Počet hráček na ledě se na chvilinku vyrovná, a poté začne přesilovka Francie. Martina Veličková (SVK) 2 minuty hákování.

19:30
    Slovenky si na závěr první třetiny zahrají početní výhodu. Estelle Duvinová (FRA) 2 minuty za nesportovní chování.

5:33
    Francouzky si zahrají první přesilovou hru. Miriam Mikesková (SVK) 2 minuty za podražení.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 4. Herichová (Jurčová) – 23. Fohrerová (Passardová), 26. Parmentová (Duvinová), 60. Allemozová

Slovensko: Budajová (26. Kiapešová) – Balášová, Kežmarská "A" Klimášová, Lalíková, Žitňanská, Ihnaťová, Raková, Turcsanyiová – Lučová, Sroková, Gápová"A" – Miháliková, Veličková "C", Mikesková – Herichová, Jurčová, Pravlíková – Krajňáková, Muchová, Mišková.
    Francie: Baldinová (Morinová) – Locatelliová, Gendarmeová, Goncalvesová, Lager-Lacombeová, Bouetz-Andrieuová "A", Parmentová, Leclercová, Riddeová – Duvinová, Allemozová "C", Baudritová – Fohrerová, Passardová, Boucheová "A" – Escuderová, Jouannyová, Cuasnetová – Obreová, Vixová, Rihetová.

Rozhodčí: Glennsenová (USA) – Huffnerová (GER) , Malá (CZE)