Gruzie – Hongkong 0:12 (kon.) | Bulharsko – SAE 11:5 (kon.) | KLDR – Lucembursko 7:3 (kon.)
Gruzie
0:12 (0:4, 0:3, 0:5)
Hongkong
Pondělí 07.04.2014, 12:30 • Kockelshauer, Luxemburg • Mistrovství světa - III. A Divize

Statistiky utkání:
    Úspěšnost střelby v %: 0-21,82
    Střely na branku: 10-55
    Úspěšnost zákroků v %: 78,18-100
    Počet zákroků: 43-10
    Trestné minuty: 31-8. (14:53:58)

V zápase od šesté minuty dominoval Hong Kong a zaslouženě vyhrává vysokým dvanáctibrankovým rozdílem. To je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u sledování dalších onlajn přenosů.

60:00

58:13
    Ještě jedno vyloučení na straně Gruzie. Za nedovolené bránění bude možná do konce zápasu sedět Jeiranašvili.

54:07
    Hong Kong právě vstřelil branku!
    MO HANG LEONG svojí trefou uzavírá tucet branek v síti Hong Kongu. Bez asistence.

53:23

50:52

48:52
    Dvě minuty se bude hrát 4 na 4. Ho nebezpečně vysokou holí a už sedí na trestné lavici.

48:30
    Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

48:23
    Jangobegišvili se pustil pěstmi do jednoho ze soupeřů, navíc při si tom sundal rukavice. To je vyloučení na 5 minut + do konce utkání.

46:55
    HO JORDAN SUN YIN střílí druhou branku během jedné minuty. Asistence: Fung Bun Yu Bernard, Kan Siu Him.

46:24
    HO JORDAN SUN YIN završuje desítku. Asistence: Fung Bun Yu Bernard.

42:40
    Obránce TONY LEUNG přidává další příděl. Asistence: Ho Jordan Sun Yin.

40:49
    FUNG BUN YU BERNARD završuje hattrick. Asistence: Ho Jordan Sun Yin, Kan Siu Him.

40:01

40:00
    Hong Kong zapojí do poslední třetiny zápasu svého druhého brankáře Keunga.

Další třetina začne přibližně v 14:10..

Druhá třetina měla prakticky totožný průběh jako první část. Gruzie byla vidět jen první minuty. Poté už jen sledovala otevřenou střelnici Hong Kongu.

Otto Slabý

Branky a nahrávky: 9. Choi (Sham, Kan), 16. Choi Ho, 18. Ho (Kan), 19. Choi (Sham), 29. Fung (Tai), 36. Bernard (Ho), 38. Wong (Ho), 41. Fung (Ho), 43. Leung, 47. Ho (Fung), 47. Ho (Fung, Kan), 55. Mo

Gruzie: Ambrolava (Sanikidze) – Gobejišvili, Geperidze, Nadirašvili, Ved Japin, Gongadze, D. Oganeziani – Giorgi Jeiranašvili, Goča Jeiranašvili (A), Gogičašvili – Davitašvili (C), Davidov (A), Gigauri – G. Oganeziani, Jangobegišvili, Archvadze.
    Hongkong: King Ho (Keung) – Wong, Chow, Leung, Ma (A), Lam, Yeung – Sham (A), Terry Choi, Franky Choi – Jordan Ho, Siu Kan, Fu – Tam (C), Fung, Tai – To, Chun Kan, Mo.

Rozhodčí: Knezevič – Lukosevicius, Sigmarsson