Gruzie – Hongkong 0:12 (kon.) | Bulharsko – SAE 11:5 (kon.) | KLDR – Lucembursko 7:3 (kon.)
KLDR
7:3 (4:0, 3:0, 0:3)
Lucembursko
Pondělí 07.04.2014, 19:30 • Kockelscheuer • Mistrovství světa - III. A Divize

60:00
    Konec zápasu. Dvě třetiny byli Severokorejci jasně lepší a vypadalo to, že by mohli proti pořádajícímu Lucembursku zaútočit na další dvojciferný výsledek, ale Lucemburčané se zvedli a nakonec třemi brankami snížili konečnou ztrátu.

To ale nic nemění na tom, že po včerejší výhře 22:1 nad Gruzií si Severní Korea připisuje další tříbodovou výhru, na tu naopak Lucembursko stále čeká...

57:14
    Nene, dneska žádné drama uvidíme, Severní Korea si pohlídá i druhý zápas na mistrovství.

53:12
    Severokorejci se uklidnili, domácí aktivita povolila... Zdá se, že nás nečeká žádný dramatický závěr.

51:00
    Stadionek v Kockelscheueru je zaplněnější oproti včerejšímu utkání Lucemburska, jeho zápas se Severní Koreou sleduje 850 diváků.

49:15
    Lucembursko právě vstřelilo branku!
    Severokorejci se sice ubránili lucemburské přesilovce, ale krátce na to inkasují třetí branku. Velký tlak zužitkoval ERIC WAMBACH. Asistence: Georges Scheier.

49:10
    Horko těžko se Severokorejci ubránili lucemburské převaze... Hraje se pět na pět.

47:10
    Severní Korea je pod tlakem! Song Gun Kim držel soupeře a nabízí Lucembursku přesilovou výhodu.

46:23
    Hra opět pokračuje.

46:22
    Zdálo se, že zápas měl jasný vývoj, jenže třetí třetina jasně zatím patří Lucembursku, to vstřelilo dva góly, soupeře v necelých sedmi minutách přestřílelo 7:0. Severokorejský trenér Čol Hok Pak si bere oddechový čas.

45:17
    Severní Korea reaguje zpětným nasazením Kuk Čol Paka do brány.

45:17
    Vida! Během chvíle střílí Lucemburčané druhou branku, postaral se o ni BENNY WELTER. Asistence: Gilles Biver.

43:37
    Na začátku třetí části rhy se pořádající země dočkala snížení, prosadil se GEORGES SCHEIER. Asistence: Eric Wambach.

41:38
    5/5.

40:38
    Lucembursku začala zkrácená početní výhoda.

40:01
    Severokorejci střídají brankáře, do třetí třetiny nastupuje Il Pak.

40:01

40:00
    Druhá třetina skončila. I ve druhém dějství sledujeme jednoznačnou převahu Severní Koreje, ta míří za druhou výhrou na šampionátu. Severní Korea vyhrála 13:8 na střely, třetí třetina začne zhruba v 21.15 hodin.

39:38
    Kwang Ho Kim přerušuje svým nedovoleným bráněním přesilovku Severní Koreje, hraje se čtyři na čtyři.

Jan Hrabal

Branky a nahrávky: 11. Ri (Hong, Kim), 11. Kim, 17. Ri (Kim), 20. Hong (Ri), 21. Kim, 30. An (Kim, Ri), 33. An (Hong, Ri) – 44. Scheier (Wambach), 46. Welter (Biver), 50. Wambach (Scheier)

KLDR: Kuk Čol Pak (41.–46. Il Pak) – An, Pong II Ri (A), Nam Hjok Kim, Song Gun Kim, Song Jin Pak, Hjok Čol Kim, Mjong Čol Kim, Jon – Čok Ju Kim, Čun Rim, Hong – Se Gwang Ri, Ju, Kwang Ho Kim – Kuk Čol Kim, Čol Jin Ri, Ju Hjok Kim – Čol Bom Kim. Trenér: Čol Ho Pak.
    Lucembursko: Mangen (21. Welter) – Gronlund, Scheier, Waltener, Schöns, Thiry, Biver – Houdremont, Welter, R. Beran – Scheier, Bäckes, Minden – Schön, Eriksson, Wambach – Höltzem, Davidson. Trenér: Vladimir Kuzněcov.

Rozhodčí: Lascar (Rum.) – Johnstone (Kan.), Pálkovi (Maď.)