Příbram – Slavia 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Brno 3:0 (kon.) | Jablonec – Dukla Praha 4:2 (kon.)
Olomouc – Liberec 3:0 (kon.) | Sparta – Ostrava 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Táborsko 6:0 (kon.)
Třinec – Jihlava 4:4 (kon.) | Slovácko – Pardubice 4:1 (kon.) | Znojmo – Teplice 0:1 (kon.)
Hr. Králové – Plzeň 1:3 (kon.)
1. SC Znojmo FK
0:1 (0:0)
FK Teplice
Pondělí 07.04.2014, 16:30 • Šatov • Juniorská liga

Zápas nakonec končí výhrou Teplic, které tak slaví první jarní výhru. Znojmo se za celý zápas nedostalo do nějaké vyložené šance a hosté si tak po zásluze odváží tři body. (18:22:40)

89
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Šistek, přichází Mach.

88
    Stáňa to chtěl vzít na sebe, ale sólo se mu příliš nepovedlo a Teplice získaly míč.

87
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Kukačka, přichází Růžička.

87
    Už se opět hraje. Teplice nyní soustředí převážně na obranu. Dokonce už nezbývá moc času.

85
    ...Cihlářův centr se hostům i za cenu sebeobětování podařilo odvrátit. Na hřišti probíhá ošetřování.

85
    Standardka pro Znojmo...

83
    Znojmo se stále nemůže dostat k nějaké velké šance. Brankář Lukáč prakticky nemusel v druhé půli vůbec zasahovat.

81
    Teplice budou muset ještě tvrdě bojovat, aby uhájily první jarní výhru. Ještě to bude pořádně zajímavé.

80
    Znojmo se dostalo ke dvěma střelám, obě však byly zblokovány. Domácím chybí i kousek štěstí.

79
    Stáňa se snažil dostat do vápna, ale proti přesile se nedokázal prosadit. Bylo to příliš velké sousto.

78
    Velmi dobrý centr Stáni do vápna. Cihlář měl jen kousek od toho, aby vyrovnal, nakonec na míč nedosáhl.

78
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Schettl, přichází Hlaváček.

77
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Jarić, přichází Slavík.

75
    Hosté dobře vykrývají prostor, dokázali si poradit i s centrem Bognera.

74
    Teplice se každou minutou přibližují první jarní výhře, což by bylo samozřejmě veliké povzbuzení.