Francie – Rakousko 7:2 (kon.) | Dánsko – Slovensko 5:3 (kon.) | Česko – Norsko 2:0 (kon.)
Dánsko
5:3 (4:0, 1:3, 0:0)
Slovensko
Středa 09.04.2014, 16:30 • Meo aréna Přerov • Mistrovství světa žen - 1. divize, sk. A

54:09
    Teď ale možná přinese. Lenka Sroková (SVK) inkasuje dvě minuty za hru tělem.

49:58
    Více jak pět minut se hrálo bez vyloučeného hráče. To dnes nebývá zvykem. Nyní je tato série u konce. Petra Pravlíková (SVK) zahákovala před brankou hráčku soupeře.

42:39
    Lisa Jensenová předvedla zákrok lapačkou a brzy zřejmě dostane další šanci se ukázat. Na trestnou lavici míří za sekání Malene Frandsenová (DEN).

39:26
    Už jsem dlouho nezažil, aby se za zápas hrálo snad čtyřikrát pět na tři. Na trestnou lavici putuje Josefine Jakobsenová (DEN) za podražení.

38:35
    Máme zde další trest. Lenka Krajňáková dvakrát dorážela jen do výstroje Lisy Jensenové a následně byla faulovaná Julií Gregersenovou (DEN), která míří ven za držení protihráčky.

36:06
    Padesát tři vteřin se bude hrát pět proti třem, tentokrát na straně Slovenska. Na lavici hanby míří za zdržování hry Josefine Jakobsenová (DEN), jež zbrkle poslala puk přes mantinel.

34:59
    Jako by toho už nebylo dost... Na trestnou lavici míří Dánka Michelle Weisová (DEN), jež si odsedí dvě minuty za hru tělem.

31:42
    Zapisovateli za chvíli dojdou kolonky na zapisování trestů. Na lavici pro hříšné ženy míří Martina Muchová (SVK) za hru tělem.

30:24
    Další trest přichází pro změnu na straně Dánska. Na lavici hanby usedá Malene Frandsenová (DEN), která odpyká trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráček na ledě.

25:33
    Dnešní zápas je na vyloučení opravdu bohatý. Slovenky nezvládají situaci a před brankou naprosto zbytečně poslala k zemi Gabriela Žitňanská (SVK) protihráčku, která stála před puk držící Janou Budajovou.

25:23
    Jednu minutu a třicet šest vteřin se bude hrát pět na tři a to smrdí dánským gólem. Martina Veličková (SVK) dostává dvě minuty za zdržování hry.

24:59
    Miriam Mikesková (SVK) je potrestána za podražení. Už zase se bude hrát v oslabení...

21:53
    Tentokrát si ale Dánsko zahraje přesilovku. Gabriela Žitňanská (SVK) dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

19:51
    Dánsko ještě inkasuje v této třetině jeden trest. Nicoline Jensenová (DEN) je vykázána na trestnou lavici za sekání.

16:17
    Moc dlouho se nehrálo v plném počtu. Josefine Perssonová (DEN) inkasuje dvě minuty za podražení.

13:55
    Mela před Lisou Jensenovou končí dalším vyloučením. Na lavici hanby tentokrát putuje slovenská hráčka – Martina Veličková (SVK) dvě minuty za nedovolené bránění.

12:15
    Skoro minutu bude hrát slovenský celek proti třem! Na lavici hanby míří Malene Frandsenová (DEN) za hákování.

11:06
    Maria Olaussonová (DEN) inkasuje dvě minuty za podražení. Slovensko může snížit stav utkání.

09:07
    Martina Veličková (SVK) je potrestána dvěma minutami za hákování. Dánsko tak může znovu navýšit svůj náskok.

05:35
    ... Nicoline Jensenová (DEN) inkasuje trest za hru tělem.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 4. Perssonová, 8. Asperupová (Jakobsenová), 11. Frandsenová (Gregersenová), 20. Weisová (Henriksenová, Jakobsenová), 27. Weisová (Henriksenová) – 28. Veličková (Mikesková), 29. Jurčová (Sroková), 33. Jurčová (Veličková)

Dánsko: L. Jensenová (Joaová) – Frandsenová, Gregsenová, Densingová, Jakobsenová, Jacquetová, S. Jensenová, Langsagerová – Perssonová, Söndergaardová, Asperupová "A" – Henriksenová "C", Weisová, Hansenová – M. B. Nielsenová, N. Jensenová, Olaussonová "A" – Gludová, Russelová, Katarina L. Nielsenová.
    Trenér: Denis Larsen.

Slovensko: Kiapešová (11. Budajová) – Balášová, Kežmarská "A", Klimášová, Lalíková, Žitňanská, Ihnaťová, Raková, Turcsanyiová – Krajňáková, Sroková, Gápová "A" – Mihalíková, Lúčová, Mikesková – Herichová, Jurčová, Veličková "C" – Muchová, Mišková, Pravlíková.

Trenér: Milan Skokan.

Rozhodčí: Gabrielle Ariano-Lortieová (CAN) – Cheiko Inoueová (JPN), Gabriela Malá (CZE)