Francie – Rakousko 7:2 (kon.) | Dánsko – Slovensko 5:3 (kon.) | Česko – Norsko 2:0 (kon.)
Česko
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Norsko
Středa 09.04.2014, 20:00 • MEO Aréna • Mistrovství světa žen - 1. divize, sk. A

56:03
    Sotva se Norky ve třech ubránily, tak si to ještě jednou zopakují. Tentokrát to bude trvat pouze 15 vteřin. Ingvild Farstad (NOR) 2 minuty za hru tělem.

54:18
    Ingrid Morsetová (NOR) poslala kotouč do hlediště a půjde si na dvě minutky na trestnou lavici odpočinout. Češky budou hrát přesilovou hru pět na tři.

53:26
    Češky si vynutily další přesilovou hru. Na trestnou lavici míří Andrea Dalenová (NOR) 2 minuty za hrubost.

46:30
    České hráčky se na ledě ocitly chvíli v šesti a budou za to pykat. Trest za naši lavičku odsedí Tereza Vanišová (CZE)

43:16
    Norky si zahrají přesilovou hru. Na lavici hříšnic už míří Pavlína Horalková (CZE) a odsedí si dvě minuty za hru tělem.

35:48
    Norky uzamkly naše hráčky v útočné třetině a svojí aktivitou si vynutily přesilovou hru. Na trestnou lavici už putuje Pavlína Horalková (CZE) 2 minuty za hru tělem.

32:04
    Češky si zahrají přesilovou hru pět na tři. To je veliká šance soupeřkám odskočit na tři branky. Ingrid Morset (NOR) 2 minuty za hrubost.

31:56
    Marlene Guntherová (NOR) 2 minuty za hru tělem – Kateřina Mrázová (CZE) 2 minuty za hru vysokou holí.

31:24
    Ingvild Farstad (NOR) vyfasovala dvě minutky za hru tělem.

21:56
    Hráčky Norska mají velikou šanci na vyrovnání, budou totiž hrát přesilovou hru. Aneta Ledlová (CZE) 2 minuty za hákování.

18:27
    A opět se nám vylučuje. Budeme hrát přesilovou hru čtyř proti třem. Mariene Gutherová (NOR) 2 minuty nedovolené bránění.

18:08
    Češky si přesilové hry moc neužily. Počet hráček na ledě se rychle vyrovnává. Alena Polenská (CZE) 2 minuty za nedovolené bránění.

17:36
    Češky budou mít opět výhodu přesilové hry. Za katr tentokrát odchází Henriette Sletbak (NOR) 2 minuty za hákování.

11:54
    Naše hráčky mají opět možnost přesilové hry pět na čtyři. Tentokrát je potrestána Tina Scottová (NOR) na 2 minuty za nedovolené bránění.

9:11
    A je tu také první početní výhoda pro naše hráčky. Viktoria Lovdalová (NOR) 2 minuty podražení.

7:10
    Norky si zahrají jako první přesilovou hru. Teraza Vanišová (CZE) 2 minuty za hru tělem.